Jump to content

Kodakla çekilen Videolarda Açılma Sorunu

abuk

Recommended Posts

kodakc613 fotoğraf makinamla çektiğim videoların olduğu dosyaları açarken windows saatlerce kasıyo ondan sonra açıyo.quicktime formatındaki bu videoları açarken eskiden böyle bi sorun yoktu.farklı bilgisayarlarda da denedim aynı problem devam etti.oysa makinada gösterirken sorun yok.çözüm önerilerinizi bekliyorum.

çektiğin videoları bilgisayara yükledikten sonra formatını değiştir.örneğin quicktime olan dosyayı avi ye çevir en kolay bu şekilde yapabilirsin.total video converter ile 2 dakikada bu işlemi yapabilirsin :lol:

çektiğin videoları bilgisayara yükledikten sonra formatını değiştir.örneğin quicktime olan dosyayı avi ye çevir en kolay bu şekilde yapabilirsin.total video converter ile 2 dakikada bu işlemi yapabilirsin :lol:

formatını değiştirebilmem için dosyayı açabilmem lazım.bilgisayara atmak bile bi problem oluyo.1 dk lık bi videoyu40-45 dk da atıyo bilgisayara.bilgisayara attıktan sonrada bulunduğu dosyayı açmak için kasıyo(videoyu dğil bulunduğu dosyayı,videoyu açmakta bi okadar dert).sorun formatında değil gibi.sorun quicktime veya başka alternatifi olsun devam ediyo.videoyu açmayı bırakın bulunuduğu dosyayı açmak bile 40-45 dk zaman alıyo

hafıza kartından kaynaklanan bir problem olabilir farklı bir hafıza kartı ve farklı bir card reader kullanmayı deneyin

aslında bende böyle olabileceğini düşünüyordum.sorun sd kartı netbook a taktıktan sonra başladı.fakat resimlede bi sorun yok.card readerda da sorun olamaz çünkü kodakın usb kablosundanda aktarrırken aynı sorunu yaşıyorum.sd kartı formatlamakta işe yaramadı...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...