Jump to content

Netbook Xp Yardim

friend_kalp

Recommended Posts

benim usbdn kurulum için önereceğim perfect xp sp3 format edition veya perfect xp sp3 lite edition sürümleridir.ikisini de kullanablirsiniz.ayrıca tncxp sp3'ü de kullanabilirsiniz.yalnız netbook driverlarını önceden hazır ediniz

gerek yok alt f10 tuşuna bas açılışta kendi kendine format atıyor zaten

arkadaş sistem kurmayı soruyor sanırım yanlış veya eksik bilgilendirme gibi olmasın

ali_63kal < :) arkadaşım.. tncxpyi ona kurdugunda işlemci ısısı 80 dereceden aşağı inmez ! :D

perfect xp lite olur.. ama en güzeli recovery cdsindeki iso dosyası :D bende netbook kullanıcısıyım günlerce bu sorunun cevabını aradım ve bana perfect xp falan kur dedıler ama ben morningin yaptığı lite xpyi kurdum 45 derecelerde işlemci ısısı :D

bende zaten sistem kurmaktan bahsediyorum daha dün vatan computerden aldım kurulumunu kendim yaptım kendi içinde gizli recovery bölümü olduğu için kendi kendine format atabiliyor pc açılırken alt f10 bas yaparsın.kurulumdada soruyor türkçemi xp olsun ingilizcemi diye driverleri falanda kendi kuruyor. hatta başlatta recovery programı var türkçe olarak ordanda yapabilirsin. verileri kurtararak yapmada var

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...