Jump to content

Hangi 3g Reklamı Daha Güzel Sizce

captain_27

Recommended Posts

3g olayı icin biraz sbr edin bakın neler olacak once sirketler kaymağını yicekler nasılmı olacak

1.garnti para yani sozlesmeler milete 2seneli tahatütlü kesin gelir elde edecekler

2.3g uyumlu cihazlar anlatmmama gerek yok cep tel modemdir vs.neler neler yapıyorlar

3.ek fatura yükleri sanıyomusnuz o parayı odiceksiniz.vergisi vs.ücretler dolu sozlesmede 39 olacak 50

siz siz olun az sabredin bakın nerelere gelecek 3g

avea vadofne turcell naparlarsa yapsınlar bedava imajı dahi verseler bekleyin gorun.hiç bişi katbetmessiniz.reklamlar aldatıcıdır her zmana

Bence Türk televizyon tarihinin en iğrenç en kötü reklamı olmuş turkcell'in 3g reklamı. Kan beynime fışkıtrıyo o üç kızın merak cart curt şarkısı. 20 Milyondan fazla abonesi olan bir şirket ancak bunumu yapabildi yazık. Hido'yu otnattılar diye çok iyi bir reklam yaptık diye düşünüyordur laleler. O şarkıyı duyunca benimde aklıma hemen ya meraktan....... geliyor :)

tcell reklamını bende beğenmedim. tuğrulun dediği gibi sadece o meşhur sözü çağırıştırıyo. iğrenç bide müzik koymuşlar. direk kanalı değiştiriyorum.

avea reklamında konu güzel yalnız pek acemice oynuyolar, daha iyi bi performans çıkarabilirlerdi.

yinede tercihim avea :)

Turkcell VINNN Reklamıda Güzel.

Çalışan Bir İş Adamıyım, Sabırsızım Hemen Cevap Almalıyım.

Bak ne hızlı uçuyo şu martı

Bende olabilsem o kadar şanslı

Bende Soru Çok Bağlantı Yok

Bağlanana Dek Bana Cevap, Cevap Yok.

Toplantıya Kaldı Tam 10 DK.

Benim Dosya Hala Lettop'ta

Sende Soru Çok Bağlantı Yok

Bağlanana dek sana cevap, cevap yok.

Avea'nın reklamında kurgu güzel,

Vodafone reklamında jenerik,

Turkcell reklamında ise sadece bir cümle;

"Uzayda yürümek varken, Dünyada koşmak niye?"

Ama şunu söylemeliyim ki aklınız varsa Avea'ya geçmeyin, Avea kullanmayın.Kullananlar bilirler.

1-2 gün önce Avea'dan Vodafone'a geçtim.Artık kazık yemiyorum...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...