Jump to content

Delirmek üzereyim!

AlijohnX

Recommended Posts

Arkadaşlar lütfen bir yardım edin. Bu gta 4 beni yedi bitirdi. s20.gifs20.gif

Üstadlarım Lütfen yardım edin ya kaç gündür uğraşa uğraşa canım çıktı yav...

Şimdi herşeyi dek dek anlatmaya başlıyorum. İnş. anlaşılacak bir anlatım, İnş. benim açımdan da çözülecek bir çözüm olur...

Şimdi bilgisayarcıdan 2 dvd li Gta 4 oyununu aldım. Elimizde dvdrw nin ide kablosu [arkasına takılan geniş kablo] bulunmuyordu. Gece 10 da gittim arkadaştan yarım saatliğine yalvar yakar söküp aldım. 2 Dvd nin içindeki dosyaları bilgsiayara kopyaladım ve kabloyu çıkartıp geri iade ettim. Daha sonra eve geldim. Yükledim. Açtım bir baktım hata veriyor . ;) Sildim oyunu tekrar yükledim 2.30 sürdü... Heyecanla redist klasöründeki araçlarını yükleyince oyunu açtım. Sonuç Gene Hata! :D Deli oldum. İnadına sildim birşey olmuştur diye tekrar yükledim. Bir yere gittim geldiğimde tamamlanmıştı. Neyse denedim gene aynı hata hata hata!

İşte o ünlü hata ve bir okadar da resmi hata...

6552.jpg

Sistem:

AMD Phenom 9500 Dual Core 2.20 *4 [8.80]

ati radeon 3870 hd

3 gb ocz ram

xp sp3 Perfectxp [Modifiye Xp]

Allah rızası için bir yardım edin lütfen...

Not: 1.0.4 patchını uyguladım. Fakat sonuç gene aynı. RGSCLauncher.exe dosyasını açtığımda soccalclub açılmıyor. Gene gene gene aynı hatayı veriyor...

Sorun nerden kaynaklanıyor. Cd mi bozuk | Ati ekran kartından mı Dosya mı eksik nedir lütfen bildirin!

• 3 hafta sonra ...

kardeş bozuk bu gta4 bende kurdum ama

sistem amd athlon X2 2,5 ghz

3 gb ram

atı saphıre 3650 128bit 512

asus m2n-mx anakart

oyunu en yüksek cozünürlükte acılıyor gdiyorum aradada donuyor çözünürlüktendir dedim en küçüğüne aldım yine aynı baska oyunlarda bu sorun yokk

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...