Jump to content

Oss Sonuçları

cexen

Recommended Posts

OSS 2009 da kim nereyi kazandı bakalım

bizim birader niğde elektrik elektronik mühendisliği kazandı bölüm için sevindik ama niğde biraz canımızı sıktı

Arkadaşlar şimdi yerleştirmeler yapıldı da, benim merak ettiğim şey; tekrar Ek Yerleştirme diye bir şey olacak mı? Yine aynı tercih listesi üzerinden yeni bir yerleştirme olacak mı acaba?

Bilgisayar Programcılığı

bu siteye uygun bi bölüm hayırlı olsun. artık modifiyelerin gözüne vurusun :pardon:

Arkadaşlar şimdi yerleştirmeler yapıldı da, benim merak ettiğim şey; tekrar Ek Yerleştirme diye bir şey olacak mı? Yine aynı tercih listesi üzerinden yeni bir yerleştirme olacak mı acaba?

bos kontenjanlar olursa ek yerleştirme olur. zaten her yıl oluyor kesin bu yılda olur. herkese hayırlı olsun....

tabi ki olacak ... aynı tercih üzerinden değil ama . boş olan kontenjanlara göre yeni tercih yapılır ve ek yerleştirme yapılmış olur...

arkdaşlar ben direk geciş hakkı ile tercih yaptım pc prog 2 yıllık ama gelmedi bnm puan 70 yazdıgım son 2 tercihim 58 ve 59 kusurlu puanlar ama ben yine acıkta kaldım hatta bi arkadaş bnmö puanım altında olmasına ragmeb ggirdi ne iştir anlayamadım acaba bir yanlışlıkmı var varsa nasıl ve nerden ogrenebilirim yani bu durumda kimi aramam gerekiyor nereye başvurmam gerekiyor

birde oldu yha dogru (gerçi dedigim gibi ise zaten bu ulkede bunu degiştiremeyecegimi biliyorum) ek kontejyanlar ne zaman başlar

acık ogretim olayınıda bir solerseniz sınava ben tercihlerime yazmadım ama bildigim kadarı ile parayı veren kayıt yaptırıyomus sınava fln gerek yokmus dogrumu

bölümüm bilişim teknolojisi/bilgisayar programcılıgı

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...