Jump to content

Arkadaşlar Neden Rapidshare

aras murat

Recommended Posts

keşke link yerine hepimiz paylaşıma geçtiğimiz şeyleri torrent dosyası olarak paylaşsak böylece paylaşıma geçen kişi kadar eş sayısı çıkar ortaya ki bu da birçoğumuz için rapidden kat be kat hızlı indirmek demektir hem ayrıca elektirik gitti,hata verdi olayları da olmaz ama gel gör ki alışılmış ve kurulmuş düzenler var,sitede onlarca kişi yaptığı uploadlardam premium alıyor,helal olsun emek vermişler ne de olsa ama torrent olayı da ütopik şekilde hoş geliyor bana

mediafire daha iyi

Kesinlikle katılıyorum hem bekleme süreside yok. Rapit zamanında piyasayı eline geçirdiği için

çok tutuluyo. Aynen iPod gibi bunlarda piyasaya zamanında çıktılar ve daha kalitelileri olduğu halde dünyada en çok tercih edilen haline geldiler.

Adı güzel :D

Kısacik bide güzel hesap çaliyorlar.bide upload karşılığı pre verip para kazandiriyo.Falan filan işte.

bide pc hakkında bilgisi olmayanlarin dahi kolayca indirebileceği bir site.(kullanımı basit yani)

Falan fındık fıstık gibi.

1. Neden google la bunun cevabı aynı.Yada neden windows sorusunun cevabıyla aynı.Bu sektöre ilk ve en etkili girişi yapan firma olduğu için

2. Neden rapidshare olmasaydı Neden mediafire yada neden xxx olucaktı ne farkı var?

3. Güzel site i love rapid... Ötesi ???

Rapid'e karşıyım ama onsuzda olamıyorum kanımamı işlemiş ne..?*

bir kere tezimi saklarken bir türk sitesine yüklemeyi seçmiştim iki gün sonra site bakıma girmişti 4 gün sonrada site satılıktır yazdılar benim dosyada gitti...

rapidde kurallar dışında dosyan silinmez ayrıca depolama alanları normal sitelerden çok üstün verileriniz güvende yani kısacası kalite bir site belki download sırasında uğraştırıyor ama sonuçda hizmetinde bir ücreti olucaktır o yüzden herşey normal zaten rapidi aşmak içinde bir ton yöntem var j downloader vs bir ton program var kullanana çok büyük sorun yaratmıyan bir site o yüzden bende medifire'ı sevsemde yinede güvenli olsun diye önemli şeyleri eğer illa bir yere yüklemem gerkicekse rapid'e yüklüyorum..kalite bir site..

Bu ne ya allah aşkına . Sen bizden hesap falan mı soruyorsun ! . Söyleyiş tarzın bunu gösteriyor .

RapidShare en güvenli ve hızlı Upload sitesi belki ondandır ;)

:D çelik yıldız fırlatıyorum sana, hızlı ve keskın , vıcııvvv'''' , belkı ondandır ;)

1- rapidshare kadar geniş alana sahip bir yer pek yok (adamlar petabyte diyor biz daha yeni terabyte filan diyoruz)

2- rapidshare hız ve çökmeme garantisi olan bir site (10+ mbit bağlantı olsun rapidshare i sömürürüm valla :D )

3- upload yapınca en azından bir getirisi oluyor

Rapid Premium hesap sahiplerini çeşitli promosyonlarla elinde tuttuğu için artık free indirenlere hiç saygısı kalmadı, küfür eder gibi 5-112 kb arasında sürekli değişen hızda dosya veriyor, kopmalar yaşanıyor resume özelliği yok v.s. v.s. ayrıntılı yazmaya gerek yok rapid'ten free dosya indiren herkes neler döndüğünü gayet iyi biliyor.

Bilinçlenme meselesi rapid'in bu tavrından rahatsız olanlar dosya indirmemeye başladığında işin rengi değişir, gerekli trafiği tutturamayınca yelkenleri suya indirirler (tabiiki geçici olarak).

Neyseki yabancılar bizimkiler gibi rapid aşığı değil ve amaçları gerçekten paylaşım biraz araştırırsanız indirmek istediğiniz dosyaya ait (ShareBase, netload, hotfile, filefactory, depositfiles, easyshare, mediafire, megaupload, sendspace, uploading) linkleri rahatlıkla bulabilirsiniz.

RAPİD...RAPİD...RAPİD...

bu adamlar bi ara o kadar coştular ki , paraya para demediler...

geçenlerde üyelerin puanları karşığı piyango çekilişi düzenleyip 50.000 EURO para dağıttılar....

ARTIK RAPİD BİR DEVLET OLMUŞ ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...