Jump to content

Çift Uçlu Usb Ile Dosya Paylaşmak

yunuscuk

Recommended Posts

arkadaşlar masaüstü bilgisayarımdaki dosyaları arkadaşımın flashı ile laptopa attım. sonra masaüstü bilgisayarı komple formatladım.

arkadaşım şu an tatilde ben de çift uçlu usb ile atmak istiyorum.aldığım yer bunun mümkün olduğunu ancak bir kaç ayarının olduğunu söyledi.

ben de bunu siz değerli tnc-tr üyelerine soruyorum.nasıl yapabilirim.şimdiden saolun.

icon13.gifDİKKAT: Flood Yapmak YASAKTIR, Ard Arda İleti Göndermek Yerine p_edit.gif Butonunu Kullanarak İlk İletinizi Edit'leyiniz.

Yanında cd filan var mı kablonun? Cd deki bir program aracılığıyla atabilirsin ancak.İki bilgisayara da yüklemen lazım. Bende de vardı o kablodan. Yalnız cd si yanımda değil.

şimdi bende merak ettim arkadaş sorunca iki ucu erkek usb kabloları iki bilgisayara bağlanınca birbirilerini görürler mi acep yada görürseler ne olarak görüyorlar depolama birimi oalrak mı ???

Anakart filan yanmaz. Uzun süre kullandım, hiçbir sorun yok. Ağ filan kuramazsınız, internete giremezsiniz, sadece dosya taşımak için kullanabilirsiniz.

kullanışlı olabilir.. ama biri digerini nasıl buluyor ne olarak nerde nasıl görüyorum bilgisayarımda çıkarılabilir aygıt mı oluyor ???

______

birde bunun bir benzerini evde yapayım dedim. ama ben usb den cep şarjı yapacaktım ölçtüm tartım biçtim yaptım. 2 sn gibi bir sure şaj oldu sonra telefonun şarj kristali mi ne varmış o yandı :D

kullanışlı olabilir.. ama biri digerini nasıl buluyor ne olarak nerde nasıl görüyorum bilgisayarımda çıkarılabilir aygıt mı oluyor ???

______

birde bunun bir benzerini evde yapayım dedim. ama ben usb den cep şarjı yapacaktım ölçtüm tartım biçtim yaptım. 2 sn gibi bir sure şaj oldu sonra telefonun şarj kristali mi ne varmış o yandı :D

Tam bilemiyorum ama sanırsam 1394 bağlantısı gibi Ağ bağlantılarım atında USB bağlantısı olabilir :D

USB de 12 volt elektrik olur ve dolayisi ile sicaklik ortaya cikar baglantilarda , kucuk bir oynama kisa devreye yol acabilir olasilik olarak, arkadasim web camini dusurdugunde kisa devre yapti anakrti yakmisti, ihtimal. ama senin telin isidan yanmis bence

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...