Jump to content

Mesenger Ayarlarını Nasıl Taşırım?

Recommended Posts

Msn Live Messenger Şifre Gösterici

Yeni yıla yepyeni programla girelim dedim gene msn'le ilgili bir program ama şu an masum bir program ne yapıyor bu program msn live messengerda beni hatırla dediğiniz tüm şifreleri decode edip bize gösteriyor iide yapıyor biz bunu nerelerde kullanıyoruz şifremizi beni hatırla dediğimiz ama hatırlayamadığımız msnlerimizde nerelerde kullanmıyoruz sağda solda misafirlikte bilgisayarına fiziksel olarak müdahele edebildiğimiz kişilere programı deneyip şifrelerini almıyoruz alsanız bile ben sizi tanımıyorum sizde beni ;) programa gelince gene ufak boyutlu kurulum gerektirmeyen bir program xp ve vistada sorunsuz çalışıyor tüm msn live mssenger serilerinde çalışır denenmiştir msn 8.0 msn 8.1 msn 8.5 sürümlerinmde şifre çözücümü denedim bir problemle karşıalşmadım olurda bir problem görürseniz çekinmeyin yazın

Ekran görüntüsü:

asasa.jpg

http://www.emreipek.com/Programlar/LWMsifre.zip[/CODE]

Paşa C:\Documents and Settings\Kendi Oturumun\Aplication Data bunun içindedir herşey bunu bi yere yedekle sora at formatı gene aynı yere yapıstır. Değiştirilsinmi uyarsına evet de bitsin..

Uyarı Aplication Data Klasörü Gizlidir Onu Görmek İçin Önceden Klasör Ayarlarından Gizli Dosyaları Gösteri Seçmelisin.

Msn Live Messenger Şifre Gösterici

Yeni yıla yepyeni programla girelim dedim gene msn'le ilgili bir program ama şu an masum bir program ne yapıyor bu program msn live messengerda beni hatırla dediğiniz tüm şifreleri decode edip bize gösteriyor iide yapıyor biz bunu nerelerde kullanıyoruz şifremizi beni hatırla dediğimiz ama hatırlayamadığımız msnlerimizde nerelerde kullanmıyoruz sağda solda misafirlikte bilgisayarına fiziksel olarak müdahele edebildiğimiz kişilere programı deneyip şifrelerini almıyoruz alsanız bile ben sizi tanımıyorum sizde beni ;) programa gelince gene ufak boyutlu kurulum gerektirmeyen bir program xp ve vistada sorunsuz çalışıyor tüm msn live mssenger serilerinde çalışır denenmiştir msn 8.0 msn 8.1 msn 8.5 sürümlerinmde şifre çözücümü denedim bir problemle karşıalşmadım olurda bir problem görürseniz çekinmeyin yazın

Ekran görüntüsü:

asasa.jpg

http://www.emreipek.com/Programlar/LWMsifre.zip[/CODE]

Bu Program Şifremi Anımsa Dediğin Kullanıcıların Şifrelerini Gösterir Başkada Bir İşe Yaramaz.. Bu Program Bayaıdır Var Zate :S

• 3 hafta sonra ...

C:\Documents and Settings\KENDİ OTURUMUN \Local Settings\Application Data\Microsoft

C:\Documents and Settings\KENDİ OTURUMUN \Application Data\Microsoft

bunların içindeki msn ile alakalı herşeyin kopyasını alarak yeni sistemine programı kurdukdan sonra geri yapıştıra bilirsin programlara gerek yok fakat şifrelerin falan kayıtlı olarak gelmio diger bütün ıvır zıvırların kopyalanmıs oluyor

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...