Jump to content

Benim Pc Oyunlarda Monütörün Ekranı Dalgalanıyo

serkan_177

Recommended Posts

oyunun menusunden vsynec gibi bir secenek olmalı ve ekranın frekansını 60Hz ayarla yada 75Hz dalgalanma kesılecektır, bide kabaca kabloları kontrol et sıkı yerlesmımı :D

oyunun menusunden vsynec gibi bir secenek olmalı ve ekranın frekansını 60Hz ayarla yada 75Hz dalgalanma kesılecektır, bide kabaca kabloları kontrol et sıkı yerlesmımı :D

evt kardes ben oyuna giriyom dalgalanma oluyo alt tab yapıyom masaustu özelliklerden ayarlar gelişmiş orda

monitoru 75 yapıyom dalgalanma duruyo ama bu sefer oyunun görüntüsü kötü oluyo biraz

ayarladınmı monıtorun Hz sini , ozellıklerden, tamamsa oyuna gır aynısını ayarla, vsynec i ısaretle , cozulmesı lazım ,

birde ne kulanıyorsun e.kartı, surucusu nedır , oyun nedir ?

kardeş birde ekran kartının güncel driverinin yüklü olduğuna bak.muhtemelen direct x(vista larda) microsoft downloads dan indir.kur.ayrıca kardeş ekran titreşimini 85 yapabilmek için çözünürlüğü 1024x768 yap veya çözünürlüğü azalt.titreşimi yükselt.ayrıca senin ekran kartın ne?

256 Ati hd 3400 knight online oynuyom bu oyundada aynısı oluyo

Bazen durduk yerede oluyo ben hep driverli format cd yüklüyom ondan olabilrmi

driverli cd ler eskı sıstemler ıcındır gercı ekran kartın yenı degıl ancak 3xxx serisi o sekılde kulanmama gereklı ATI CATALYST son versıyonunu kur , sakın ekran kartı drıverını o cd den kurma bır daha ,

sımdı butun anakart,ekran kartı, işlemci firmware ını ındır cd ye yaz format at sonra kur bunları , xp dekı drıverlerı atla, kolay gelsın, bir sorun olusa yaz gene ;)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...