Jump to content

Silinemeyen Virüs

seco_can_can

Recommended Posts

sabahtan beri 4 virüs programı denedim ama silinmedi pc yi zorluyor sürekli sadece msn açıkken ram kullanımı 300 lere çıkıyor bi türlü silemedim yardımlarınızı bekliyorum

Bunlarda Resimler;

151211.JPG

96212.JPG

432013.JPG

Son Olarak 5 dakika Önce Nod32 4 ü kurdum ama oda bişey yapamadı ....

görev yöneticisinden işlemlere gir resimdeki gibi birde başlat çalıştır msconfig ten başlangıca gel şüphelendiğin işlemleri google da arat virüsün adını öğren ona göre bi işlem araştıralım

:D yapman gereken aynen dediği gibi öncelikle msconfig e girip( çalıştırdan ) Başlangıç sekmesindekileri kaldır hepsini yeniden başlat sonra bi bak bakalım hangisi yerine gelmiş...

iyide sistem boşta işlemin zaten %98 bi sorun yok gibi duruyor. cpu kullanımın ise dalgalanıyor yani sürekli bi işlem yok gibi olsa daha sık dalgalanma yapardı. ram 300 e cıkması illa bir virüs oalcak diye bi kural yok. yüklediğin programların bilmediğin özellikleri de yaptıkları işleme göre ram kaplayabiliyor.

doğrusunu solemek gerekirse bana normal geldi tüm veriler ... ama yinede format atmak zor gelmez diyorsan format at hiç değilse için rahatlar

ayrıca bende suan msn nod32 4 antivirus firefox ta 2 sayfa (tnc ana sayfa ve suan yazdıgım cvp sayfası) 948 ram yiyor buda ekstra bilgi

msconfig de hiçbirşey çalışmadığı zamanda yine böyle ayrıca internet explorer da kendi kendine açılıyor format atmak istemiyorum format zaten en son artık çare olmassa ayriyetten format sonrası driverler yüklüyken 180 i geçmiyor ram kullanımı

aynı sorun bndede var.kaç defa format attım ama düzelmedi.denemediğim program kalmadı.kendini öyle bi kopyalıyoki hemen geriye virüs aktiv olabiliyor.en sonunda pc müh. abim vardı ona danıştım aldı pc yi naptı etti düzeltti ama yöntemini sölemedi.çok karışıkmış sadece bunu söledi ;):D:D

Kardeş birde ağ kablosunu çıkar dene.Belki düzelir.Benimde başıma böyle bi şey gelmişti ağ kablosu takılıyken pc kitleniyordu.Cpu ram kullanımı %100 oluyordu.Ağ kalosunu çıkardığımda ise düzeliyordu.

güzel bir format atıcaksın 42 tl ye 2 yıllık norton 360 alıcaksın benm gibi.. keyfine bakıcaksın:D

gittigidiyor.com da uygun bulabilirsn ordan almıştm bende

gittigidiyordan kredi kartıylamı alıyorsun

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...