Jump to content

Ultraxp Format Sonrası Driver Sorunu

SabriMutlu3

Recommended Posts

Öncelıkle Merhaba leptopum Toshiba Satellite P300 1-GN İsletim sistemim vistaydı ve xp ye gecmek istedım xp sorunsuzca kurdum fakat sonrasın ekran kartı ve ses driverlarında soru yasadım Ekran kartım Ati hd 3470 ama driver indirdim kuramadım sistemin uyusmadıgına dair hata cıkıyor aygıt yöneticisinden guncellemeyi denedim olmadı Birde DRİVER DETACTİVE kurdum hicbir eksik göstermiyor ama DRİVE ROBOT ta 17 eksık var aygıt yöneticisinde ise sadece 4 tane eksık gözukuyor Yardımlarınzı bekliyorum Simdiden herkeze cok tessekkur ederim

PCI Express 2.0 x16: ATI Mobility Radeon HD 3450/3470 (Toshiba)

6edhyt.jpg

2urxkkl.jpg

orjinali vista olarak üretildiqi için xp driverlarda sorun cıkarıyor web de uzun araştırmalar sonucu xp ile uyumlu driverları bulup kurabilirsin.

hiç bir şekilde bulamıyorsan everest ultimate isimli programı kur ordan ses kartının chipset modeli yardımıyla sürücülere ulas ve onları kur.

ancak bu şekilde kurabilirsin kendi sitesinde verdiqi driverlar sadece vista driverlarıdır..

orjinali vista olarak üretildiqi için xp driverlarda sorun cıkarıyor web de uzun araştırmalar sonucu xp ile uyumlu driverları bulup kurabilirsin.

hiç bir şekilde bulamıyorsan everest ultimate isimli programı kur ordan ses kartının chipset modeli yardımıyla sürücülere ulas ve onları kur.

ancak bu şekilde kurabilirsin kendi sitesinde verdiqi driverlar sadece vista driverlarıdır..

Ben cok arastırdım ve yuklemedıgım driver kalmadı ama bulamadım bır turlu DRIVER ROBOT ta paralı sıfresıne baktım onuda bulamadım :D ama yinede yardimin icin tessekurler

• 4 ay sonra...
Arkadaslar yokmu bana yardım edebılecek kımse lınk veya msn yardım edebılecek varsa nolur yardımlarınızı esırgemeyınSımdıden herkeze tesekkurler

kardes senın sorununa tek care www.tashiba.com adresıdır

sadece ekran kartı olsa sana adres verebılırım oda www.fulldepo.com adresıne gır ve yukarıda bulunanarama tuslsrından devamı tıkla ve drıverlar ve suruculer bolumunde bulabılırsın

• 3 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...