Jump to content

Crysis

zawazingo

Recommended Posts

Arkadaşlar durumu önce dilimin döndüğünce izah edeyim.Sizden ricam sadece bilenler cevap yazsın.

Bu oyunu ben xp sp3 te sorunsuz vede en yüksek çözünürlülükte (x8) hiç kasmadan oynuyordum.

Vista 32bit SP2 yükledim ve bu hatayı vermeye başladı.[atikmdak]

Tüm sürücüler güncel,oyun patchi filan herşey dahil en son versiyon Dx10 kurulu.Pc config ise:

İşlemci AMD Phenom 9950 Quad-Core Processor, 2600 Mhz

Ram 2x2 Gb OCZ

Ekran Ati redeon HD 4800 series 1 GB

Power thermaltake 500 watt

yani config baya sağlam ısınma,toz,driver gibi problemler yok.

Problem budur,lütfen cevaplayın nette daha bişey bulamadım..

Arkadaşlar durumu önce dilimin döndüğünce izah edeyim.

ağa burda konuşmuyorsun ki :( sadece yazacan :pardon:

bu araa senin pc içinde vista 'da sorun veriyorsa vista kaldır xp kur xp nede olsa pc kullanıcıların %90 tercihidir onun her türlü sorunu çözülür

Arkadaşlar durumu önce dilimin döndüğünce izah edeyim.

ağa burda konuşmuyorsun ki :D sadece yazacan :D

bu araa senin pc içinde vista 'da sorun veriyorsa vista kaldır xp kur xp nede olsa pc kullanıcıların %90 tercihidir onun her türlü sorunu çözülür

sağol çok yardımcı oldun,cidden xp de sorun vermez değilmi? Yazılanı anlıyarak oku,ok? xp'de zaten problem yok,bilen ve anlayan

birisi varsa nette ilk defa vistada ki problemi açıklasın dedim.Cevaba bak;xp kur :D

arkadaşlar ben sorunu başka bir yolla çözdüm bende işe yarıyor siz de bir deneyin. gta san andeas oyunu çalışırken açık konumda bırakıp tekrar hata veren oyunu açıyorum herhangi bir takılma veya sorun kalmıyor.

yaani iki oyun da açık kalıyor. zaaten bu hata da ekran kartının bir iki saniye boşta kalmasından oluyor diğer oyun açık kalınca hata verdirmiyor.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...