Jump to content

Format Atmadan Laptopa Nasıl Çözerim Sorunumu?

gemici88

Recommended Posts

slm.arkadaşlar ben de toshiba A200-1cr laptop var.Geçen gün arkadaşın logitech kamreasını aldım driveri olmadığı için netten indirdim , virüslümüydü bilmiyorum.Neyse cam ile msn olayını hallettikten sonra laptoptan ses gelmemeye başladı. hemen aygıt yöneticisine baktım, ses sürücümde bir sürü ünlem var (silinmiş). sonra hemen cam sürücüsünü kaldrdım. Sonra ses sürücüsünün setupu (realtek) vardı bende kurmayı deniyorum kuruluyor ama o ünlemi bi türlü yok edemedim.daha 2 hafta oldu format atalı format atmak istemiyorum. ama bi çok driveri indirip, doğru dürüst kurmama rağmen ( farklı sitelerden toshibanın kendi sitesi dahil ) bir sonuç alamadım. yardımınız için şimdiden teşekkürler..........

Aygıt yöneticisinden ses sürücüsünün üzerine sağ tıklayıp kaldırı seç, pcyi yeniden başlat, ses sürücüsünü tekrar kurmayı dene yada sistem geri yükleme yapabiliyorsan formattan sonrasına sistemi alıp driverları tekrar yüklemeyi dene. Aklıma gelen bunlar. Kolay gelsin.

Aygıt yöneticisinden ses sürücüsünün üzerine sağ tıklayıp kaldırı seç, pcyi yeniden başlat, ses sürücüsünü tekrar kurmayı dene yada sistem geri yükleme yapabiliyorsan formattan sonrasına sistemi alıp driverları tekrar yüklemeyi dene. Aklıma gelen bunlar. Kolay gelsin.

sağol birader dediklerini denedim fakat halen bi başarı sağlamış değilim. bu arada sistem geri yüklemem kapılıymış. yeni açtım haliyle geri yükleme yapacak erken bir tarihim yok. bir haftadır uğraşıyorum nod 32 ile tarattm.virüste bulamadı. sanırım formatlıktan başka çaresi yok...Alternatifi olan lütfen yazsın....

Tam emin deilim ama ses yamasını yüklememiş olabilirsin yada pasif olmuş olabilir aşağıdaki linkteki ses yaması ve driverı yükleyip dene istersen. Kurulumun nasıl olacağı metin belgesi içinde yazılı.

Please register to see this content.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...