Jump to content

Ip Numarası Değiştirmek

eaw37

Recommended Posts

google a ip yazıp herhangi bir siteden görebilirsin ip adresini.. iki ip adresi vardır, biri ttnetin senin hattına verdiği adres biri de modemden çıkan geçici adres, geçici adresi değiştirmek için modemi açıp kapaman yeterli,, ttnetten gelen adresi değiştiremezsin zaten..

google a ip yazıp herhangi bir siteden görebilirsin ip adresini.. iki ip adresi vardır, biri ttnetin senin hattına verdiği adres biri de modemden çıkan geçici adres, geçici adresi değiştirmek için modemi açıp kapaman yeterli,, ttnetten gelen adresi değiştiremezsin zaten..

ip adresini değiştirmenin bir yolu var aslında bunarı yapan program lar var örn; hide my ip galiba böle bişiydi ben bunu kullandım 15 günlük deneme süresi var dı süre btince kullanamadım ama her formattan sonra kuruyodum

ip adresini değiştirmenin bir yolu var aslında bunarı yapan program lar var örn; hide my ip galiba böle bişiydi ben bunu kullandım 15 günlük deneme süresi var dı süre btince kullanamadım ama her formattan sonra kuruyodum

o dediğiniz proxy kırıcı siteler içinde geçerli, ip adresinizi değiştirmiyor youtube a girdiğimiz gibi hosts dosyaları kullanıyor..

Evet proxy kullanabilirsin.

Adlarını vereyim..

>Proxifier <<Değiştiren programın adı internette anlatım var..

>SocksChain <<Boş olan kullanılabilecek ip adreslerini ve portlarını gösterir..

IP numaranımı öğrenmek istiyorsunuz.Bu minicik programı kullanın.Morning tarafından yapılmış çok tatlı bir program.IP numaranı gösterir.Ve windows panosuna kopyalar.IP değiştirici programlar var ama bence sağlıklı değil.Birkaç kez denedim.İndirme başladıktan 4-5 dakika sonra nedense bağlantı kesiliyor.Bu da işi berbat ediyor.O yüzden modem reset gbi programları olmasına rağmen bende kullanmıyorum.Saygılarımla

İndirme adresi(340 kb)

Please register to see this content.

tam tersi ttnetten geleni modemin fişini çekip takarak değiştirisin. modem ile bilgisayar arasındaki ip sabittir ama değişmez diye birşey yok. ağ bağlantılarından değiştirebilirsin. ama bu internetteki ip ni etkilemez. o sadece ağdaki ip adresindir. ttnet ip sini değiştirmek için eğer sabit ip kullanmıyorsan modemi kapatıp açarsan ip değişir. ip numaranı öğrenmek için google a "what is my ip" ya gelen site sana söyler. programla değiştirmek istersen dns değiştiren ve bedave olan ultrasurf ü tavsiye ederim. hiç yarı yolda bırakmadı beni. ama bağlantı yavaşsa mesela meb gibi o zaman yavaş çalışıyor ama çalışıyor.

Google> No-ip >Free üyelik işlemi > üyelikten sonra hosting kuruyorsun > Programını indiriyorsun > Programı kuruyorsun > kayıt olduğun mail&şifre ile giriş yapıyorsun> hosting'i yazıyorsun tamam. Bundan sonra her zaman senin İP adresin otomatik değişiyor. Oldu yapdın... "

Moderatörlerimiz izin verirse bu adrese bak...

Please register to see this content.

Tam hatirlamiyorum ama eğer modemi pc ye usb ile bağlarsiniz ağ bağlantılarından bağlantiyi kes dediğiniz zaman bağlanti kopar ve tekrar bağlan dediğiniz zaman bağlaniyor.

SAnırım bu şekilde ip değiştiriyorsunuz :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...