Jump to content

Explorer Açılış Sayfasi Sorunu

kralcafe

Recommended Posts

arkadaşlar cafemde 2005 yılından beri volsoft cafe programı kullanmaktaydım lisanslı..Bu yıl volsoft yeni surumunu ucretsiz yapması sebebi ile bir çok reklam almaya başladı explorer açılış sayfasını http://adv.dreamlegion.com/sup/ yaparak buradada bir çok reklam almaya başladı bu açılış sayfası ne yağarsam yapayım değiştirilemedi.Son zamanlarda tüm client ve serverlarda pc yi açıp internete girmeye kalksam sayfa görüntülenemiyor taki dns değiştirene dek bir cafe programının reklam alması tabiki gerekli ancak volsoft un ki baya bi aştı client ilk açılışlarda masa ustunde umaykut denen iğrençbir oyunun reklamı açınca explorerda bi çok reklam bıktık ve lag yuzunden bizlere zarar vermeye başladı.volsoftun adisyon kısmına reklam vermesin e kimse bişey diyemez versinler reklamlarını oraya ancak clien görörüntüsü explorer açılış sayfasındaki reklamlar kendi sitesinin explorer açılış sayfası olması bizlere zarar vermektedir.Zira ben bu programı 2005 yılında lisanslı olarak kullanmaya başladım ve reklamsız bi sorunu ile karşılaşmadım .Bu konuda bilgisi olan yardımcı olacak arkadaşlar varsa sevinirim.

Not:Volsaoft yetkilileri ile görüştüm ve onlar bu programların devamı için reklam almalarının gerektiğini söylediler .

• 3 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...