Jump to content

Vistaya Program Entegre Etme

Recommended Posts

Herkesin Merak Ettiği Vistaya Program Entegre Etme İşleminin En Basit Yolunu Gösterecem Size İlk İş Olarak Vista Update Toolkit Programını Kurup Açıyoruz]

45291973.jpg

Daha Sonra

66747327.jpg

Daha Sonra

35707300.jpg

Daha Sonra

76604529.jpg

Daha Sonra

98824479.jpg

Daha Sonra Eklemek İstediğimiz Programlar Bittikten Sonra 1 ve 2 Numaralı Yerleri Tıklıyoruz

66567717.jpg

Daha Sonra

48738750.jpg

Bütün Bunları Yaptıktan Sonra Şu Şekilde Programlar Otomatik Olarak Kurulacaktır

Not:Resim Alıntıdır

runonceex.png

Vista Update Toolkit

Unutmadan!

58214210.jpg

Bir De Eklediğiniz Programların Katılımısız Olması Gerek Ve Ayrıca Parametre Vermesi Önemli Değil Yazmasanızda Kuruluyor Ama Yine De Parametre Vermek Daha Sağlıklıdır.

EDİT :

Vista SP1'de RunOnceEx.cmd sorunsuz çalışıyor sona koyduğumuz aktivasyon cracki yine en son çıkıp aktivasyon yapıp makineyi aktif şekilde açıyor fakat çözemediğim bir problem SP2'de liste karışıyor aktivasyon ortada çıkıyor makine ortada reset atıyor açıldığında kaldığı yerden devam ediyor ama hoş bir durum değil tabi ki ama denemek isteyenlerin aklında bulunsun.Saygılarımla...

Windows 7 Update Toolkit

Yalnız bunda bişey dikkatimi çekti direct addon olayını çözmüşler programları uzantısı .WA olacak şekilde uyarlıyorlar daha doğrusu program files'teki klasörünü kısayollarını yerlerine kopyalatıyorlar program kurulumundaki bütün kayıt defteri girişlerinide tek bir reg kaydı içinde tututup onuda yerleştiriyorlar program kurulmuş oluyor

merka edenler için işte windows 7 addonları :

Please register to see this content.

her program eklemede parametre gireceksin programların parametreleri farklıdır bunu USSF ile öğreneceksin

birde software klasörünü programın kendisi oluşturuyor oraya rastgele attığın program kurulmaz

sen bu işlemleri aynen yaptığına emin misin parametreleri yanlış girmiş olabilirsin bi kontrol edermisin

bir de sources/$OEM$/$$/Setup/Scripts içindeki SetupComplate.cmd nin içeriğini yolla inceleyelim mutlaka bir yanlışlık yapmışsındır

bende komutla uğraşmasınlar herşey otomatik olsun diye bu konuyu açtım yoksa ne gerek vardı bir komutu hatalı girersin herşey berbat olur ama burda her işi vista update toolkit on saniyede yapıyor ayrıca kullanımıda gayet basit

bende komutla uğraşmasınlar herşey otomatik olsun diye bu konuyu açtım yoksa ne gerek vardı bir komutu hatalı girersin herşey berbat olur ama burda her işi vista update toolkit on saniyede yapıyor ayrıca kullanımıda gayet basit

Ben de onu diyorum senin yöntem daha kolay tabii :)

Sadece daha önce açmıştım belki işine yarayan olur diye.

vLite ile addonlar güncelleme şeklinde entegreleniyor sanırım.

nLite eklentileri eklenmiyor vLite ile.Vlite için eklenti hiç görmedim.En mantıklısı bu yöntem o yüzden.

Daha önce hazirlamis oldugum katilimsiz programlari test ettim ve hatasiz kurulum gerceklesti.Tek problem aktivasyonu enson yapmama ragmen ortada cikti ve 1-2 dakika sonra sanal pc kapandi.Tekrar acildiginda ise geri kalanlar kuruldu ama kapanirken kurulan program dogal olarak kurulmamisti.

Birde driver entegresinin nasil oldugunu biliyormusun(dirverpacks te olanlar icin)?

kaplan33

sen bu işlemleri aynen yaptığına emin misin parametreleri yanlış girmiş olabilirsin bi kontrol edermisin

bir de sources/$OEM$/$$/Setup/Scripts içindeki SetupComplate.cmd nin içeriğini yolla inceleyelim mutlaka bir yanlışlık yapmışsındır

ya yanlışlık yapmadım ama orda program listesi war hani ordan otomotik parametre yazıyor ben tek tek öle yaptım parametreleri yanlış mı yoksa kafama göre parametremi yazıcaktım?

katılımsız programlarla yapacaksın bu programları ussf ile okutacaksın parametresini öğrenip dediğim yere onu gireceksin yanlış girersen kurulmaz kardeş

ussf nedir kardeş nasıl okutucam nasıl öğrenip yazıcam :s

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...