Jump to content

Pc Her Açıldığında Sürekli Aynı Klaörü Açıyor

nikra

Recommended Posts

Selamlar

Bilgisayarım her açılışta "c:program files/microsoft " klasörünü açılıyor.Tabi buda bilgidayarın açılma süresini uzatıyor.Klasör açılmadan bir yeri tıkladğımda pc donuyor ve resetlemek zornda kalıyorum

işletim sistmi :xp professional

ram:2 gb

işlemci:q6600

res.jpg

Arkadaşlar öncelikle hepiniz sağolun.Denilenlerin hepsini denemiştim.(format hariç) Yine de düzelmemişti.Msconfig de "çalıştırdan" açılmıyor.pc den aratıp buldum ama orada farklı bir ben göremedim.Format hariç başka çözüm yolları hakındaki fikirlerinizi bekliyorm.

sanırım "ESET Smart Security 4.0.417" yükledikten sonra oldu.Tam hatırlayamıyorum.ESET Smart Security 4.0.417 'i de kaldırdım ama değişen bir şey olmadı.

Msconfig Denemeni Tawsie ederim oLmazsa Regedit'te şuraya git

Local_Machine+software+Microsoft+windows+current version+run buraya geLdiğinde nod32 kuLLanıorsan sağ tarafta egui.exe kesin vardır yada başka bi anti virüs prog. exesi amoa bunun altında açılan klasörün yolu vardır

eğer varsa o değeri sil ve pc'yi yeniden başlat.umarım oLur.Kolay geLsin...

Arkadaşım bilgisayarını güvenli modda aç ve virüs pogramını kaldır. Bilgisayarını normal aç ve virüs programını tekrar kur, virüs taraması yaptır. Eğer sorun hala devam ederse en temiz yolu format. Kolay gelsin...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...