Jump to content

3g Destekli Telefon Alacağım

yigitemir

Recommended Posts

en iyisi ericssonun takozu :D tlf ye para vermeyin arkadaşlar yazık günah dünyanın parası tabi parası aşırı çok olana sözüm yok en iyisi ise bana kalıra cep pc si :D ya da

Please register to see this content.
bu ürünüde almayacaksanız boşuna tlf nizi değiştirmeyin bence

Sevgili İgor Arkadaşım,yada Burhan abi her neyse :) sen konuyu dikkatli okumamışsın galiba. Telefon için ayırdığım bütçe max.600 tl. Yazdım oraya sen tutmuşsun. Bana bütçemin 3 katı fiyatı İphone 3GS den bahsediyorsun :D 600 tl değil 1.600 tl okudun galiba :) Eğer sen bana 600 ün farkını vereceksen tamam bende gidip, İphone 3GS Alacağım. İstersen beraber giderik :) Sana yemekde yediririm 2.5 kişilik iskender. Ericsona gelince, çok seviyorsun galiba o telefonu. Benim odamdaki kapı rüzgardan kapanmasın diye kapı takozu olarak ericsonu koyuyorum, halen çalısır durumda. Fakat sen avea kullanıyorsun.Bahsettiğin takoz, Turkcell, Vodafone dışındaki hatları desteklemiyor :):D Genede verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim. Belki beni, Bill Gatesin, yeğeni sandın eyvallah abi. Sağlıklı, huzur dolu ve mutlu günler dilerim Abi.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...