Jump to content

3g Destekli Telefon Alacağım

yigitemir

Recommended Posts

Arkadaşlar, Samsung d900i telefonumu arkadaşımın ısrarı üzerine kıramadım sattım. Dolayısıyla bende yeni bir telefon alacağım. 3 G teknolojisini kullanmayacağım sanırım ama genede 3 g destekli modellerden birini almaya karar verdim. Telefon için ayırdığım bütçe max.600 tl. Arkadaşım bana N78 i şiddetle tavsiye ediyor, hem önden kamerasıda var. Bende samsung modellerinden bir kaç tanesini inceledim ve sonuç olarak ; samsung dan nedense vazgeçemiyorum :) illa samsung alacağım diye bir kural da yok.

Pahalıdan ucuza doğru...

1- SAMSUNG S5603 CEP TELEFONU - 3 G Destekli STAR.

2-Samsung Ultra serisi U900

3-SAMSUNG SAMSUNG S7330 yada Samsung S7350 - baya güzel geldi. Fiyat / Performans.

Sizce fiyatının hakkını verecek, güzel bir telefon tavsiyeniz varmı ?

Önerilerinizi bekliyorum. Fiyat ve link ile verseniz minnattar kalırım. İyi Geceler.

Bu arada dokunmatik ekran lı kullanmak mantıklımı sizce, lekeler, çizilmeler vs vs. dolayı.

Parmaklarım ince sayılmaz. İri yapılı olduğum için kemikli kalın. N 79 u bende düşünüyorum.N79 ile N 78 arasındaki fark nedir ? Bu arada; Dokunmatik telefon kullanmak mantıklımı, lekelenme , çizilme , bozulma vs açısından...

Parmaklarım ince sayılmaz. İri yapılı olduğum için kemikli kalın. N 79 u bende düşünüyorum.N79 ile N 78 arasındaki fark nedir ? Bu arada; Dokunmatik telefon kullanmak mantıklımı, lekelenme , çizilme , bozulma vs açısından...

5800 kullanıyorum ekranında illaki parmak izleri lekeler filan kalıyor ara da temizlemen gerekiyor yani. 3 aydır kullanıyorum çizik oluşmadı. 5800 almadan önce n79 ve 5800 arasında kalmıştım. Özellikleri aynı hemen hemen, hatta n79 kamerası daha iyi 5mp kamerası var ve fiyatı daha ucuz. Dokunmatik kullanmak istemiyorsun n79 al bence.

NOKIA 6220 Classic incele bence. :D

N78 kullanıyorum parmakların inceyse rahatlıkla kullanabilirsin hatta 3.5g var (internette 3g den biraz daha hızlı)

olmazsa 6220c al ya da n73 ya da 3120c

N SERİSİNDEN NE ALIRSAN AL TAFSİYEM N73 YADA N95 ÜSTÜNE YOK BUNLARIN SAGLAMLIKTA OK :D:)

nokia dan şaşma diyen arkadaşlar var neden şaşmayalım kazıklanmak içinmi

aynı özellikli iki telefon düşünün samsung ve nokia samsung 300 tl nokia 500 tl

üstelik finlandiya malı yani avrupa bizi 60 senedir avrupa birliğine almayan

avrupa samsung d900i türkiye temasını kullananlar bilir ortaköy camisinin yanından

boğaz köprüsü görünüyor nokia da öyle bir şey ben görmedim

SAMSUNG S7350 Ultra Slim tavsiye ederim

avrupa samsung d900i türkiye temasını kullananlar bilir ortaköy camisinin yanından

Samsung S 7350 Ultra Slim ile Nokia N79 karşılaştırdın mı hiç temadaki camiiler haricinde?

n79 gercekten mükemmel bi telefon

çizilmeye karsı dayanıklı sık tasarımıyla göz alıcı bir telefon

3g destekli yüksek hızda veri transferli ve güçlü wireless menziline sahip bu telefona asla hayır diyemiyeceksiniz

ben n79 kullanıyor ve tavsiye ediyorum

fm yayın vericiyle cok daha süpeerr

Valla birşey diyemeyeceğim tamam teması olabilir ama ben diğer hiçbir telefona alışamadım ve de sağlamlık, servis konusunda da üstüne tanımıyorum. Ayrıca kazıklanmak içinmi diyorsun ama fiyatlar arasında çok fazla fark yok ve sağlamlığı bunu çok çok karşılıyor zaten...

n79 gercekten mükemmel bi telefon

çizilmeye karsı dayanıklı sık tasarımıyla göz alıcı bir telefon

3g destekli yüksek hızda veri transferli ve güçlü wireless menziline sahip bu telefona asla hayır diyemiyeceksiniz

ben n79 kullanıyor ve tavsiye ediyorum

fm yayın vericiyle cok daha süpeerr

Evet n79 un en çok fm radyo vericisi özelliği hoşuma gidiyor araçta transmitter kullanmaya gerek kalmıyor direk teldeki müzikleri radyo yayını olarak sete verebiliyorsunuz bir ara değiştirmeyi düşündüm şu an n73 kullanıyorum bakalım belki ilerde... :D

Vallaha N78 ve N79 un üzerine düşecem. Çok tutuluyor anlaşılan. Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Dokunmatik olması iyi olmaz. Arkadaşın dediği gibi telefon komple ekrandan oluşmuş oluyor ve kırılma riski yüksek oluyor. En azından N78 VE N79 da bu risk yok ve aynı özellikleri taşıyor.Burada samsungun servis sıkıntısı yok. Gidiyor veriyorsun 45 günde gelecek olan telefon 45 dk da hazır oluyor :D Şimdide Nokia diyelim bakalım. Ama samsung un ayrı bir cezbediliciği de yok desem yalan olur :) Ama samsung un modelleri Nokia ya göre daha kibar, kırılma riski yüksek ve fiyat değeri nokia ya göre çok çabuk düşüyor. D900i ve N73 örneği verilebilir. N73 heçç düşmedi yerinde saydı. Ama d900i çok çok düştü. Bu da nokianın tutulduğunu ve telefon ü

zerine kalitesini gösteriyor. Bir yandan da şikayetimvar com da en çok şikayet edilen telefon nokia olmuş. Yani hepsinin birbirine göre + ve - yanları var...

n78 in rami n79 dan daha büyük ancak n79 da 5 mp var n78 de 3.2 mp

iksinde de 3.5g var (internet için sadece)

ikisinde de fm verici var

ikisinde de 3.5 mm jak girişi var

ikisi de 16gb a kadar microsd desteği var (bende 8gb lığı var)

şu anda internette n78 fiyatları kampanya da baya düşmüş

samsunga gelince

samsung tasarım konusunda bana göre yaratıcı değil sürgülü telefonlarının hepsi çok benzer şekilde yapılmış

dokunmatik telefonları olarak innov8 alınabilir

ille de samsung diyorsan symbian işletim sistemli olanları al (i serisi)

samsung ta 3.5 mm jak girişi yok

sana tavsiyem n78, n79, 6220c modellerinden birini al bi'de orijinal sennheiser marka kulaklık al (cx300,400,500 gibi) müziğe de doymuş olursun

solyma doğru söylüyor nokia n 70 imvar kaçsene önce almıştım 3g vartelefonda aldıgıma çok memnunum özellik diyorsan nokia uzun süre kullanırsın saymak istersen anında satarsın

n78 in rami n79 dan daha büyük ancak n79 da 5 mp var n78 de 3.2 mp

iksinde de 3.5g var (internet için sadece)

ikisinde de fm verici var

ikisinde de 3.5 mm jak girişi var

ikisi de 16gb a kadar microsd desteği var (bende 8gb lığı var)

şu anda internette n78 fiyatları kampanya da baya düşmüş

samsunga gelince

samsung tasarım konusunda bana göre yaratıcı değil sürgülü telefonlarının hepsi çok benzer şekilde yapılmış

dokunmatik telefonları olarak innov8 alınabilir

ille de samsung diyorsan symbian işletim sistemli olanları al (i serisi)

samsung ta 3.5 mm jak girişi yok

sana tavsiyem n78, n79, 6220c modellerinden birini al bi'de orijinal sennheiser marka kulaklık al (cx300,400,500 gibi) müziğe de doymuş olursun

solyma ve arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim yeterince aydınlattınız beni. İyi Günler dilerim. Telefon seçimimi üçünden birini yapacağım. Üçüde birbirinden güzel :)

dökünmatik cizilme vs geç hafif bir bastırmada ekran güm samsung star aldım cebimdeydi arkadaş geldi diziyle dokunya ya cat etti mal kırılıdı :) 100 lira istiyolar evde yatıyo e250 devam yani

Samsungun dokunmatik modelinden soğudum. :)

en iyisi ericssonun takozu :) tlf ye para vermeyin arkadaşlar yazık günah dünyanın parası tabi parası aşırı çok olana sözüm yok en iyisi ise bana kalıra cep pc si :) ya da

Please register to see this content.
bu ürünüde almayacaksanız boşuna tlf nizi değiştirmeyin bence

bir arkadaşımda nokianın n serisi sanırım n 81 di.işyerinde bana gösteriyordu.dolu bir telefon diyordu,aç wirelesi dedim tarama yaptı bişey bulamadı.benim samsung i600 açtım hemen bağlandım.yani teknoloji farkı var biraz.850 tl para vermiş gps bile yok.nokia parasına göre cihaz satmıyor bence.ben samsungu 640 sıfır almıştım 2 sene önce..nokia modeli çıkarıyor ama bazı standartları bozmuyor.örneğin kullandığı batarya çoğu modelde aynı.benimki ise çift bataryalı ve diğer modellerden farklı.kara sizin tabi..bir sonraki cihazımda nasipse samsung i900 veya üstü olabilir.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...