Jump to content

3g Hız Testleri

X_Treme123

Recommended Posts

reklamlarda turkcell 4 gb cihazıyla 19 tl ilk 3 ay diyordu sonra kaçpara onu bilmiyorum

her an geçebilirim 3g internete

Sonrası 39 TL devam ediyor. Makul fiyat aslında ama ah birde şu kota olmasa :)

Kotalı olduktan sonra sonu olmayan hızda internet verse ne olur ki? Hızdan çok kota önemli... Kotasız fiyatları karşılaştırın telekom ile...

Henüz hiç bir operatör kotasız tarife açıklamadı.Sabırsızlıkla onu bekliyorum :)

diger bir konuda soyledigim gibi

bence ttnetin fiyatları gibi olsa orn. sınırsız 49 tl gibi bir tarife yapsalar cok iyi olur ttnette tarihe karısır bildigim kadarı ile 3g abone olanlara (turcell) wın modem mi ne veriyormus connect card gibi bir sey sanıyorum bu sayede notebook un ile istegin heryerde internet e baglanabiliyorsun ayrıca telefından da girebiliyorsun bence cok guzel bir sey ilerleyen zmnlarda boyle bir sey olacagını tahmin ediyorum hadi hayırlısı diyorum

tabi biraz daha ucuz olursa cok daha iyi olur

-_-taccoist-_-

acaba bu connect cart fazla mı radyasyon yayıyo bilgisi olan var mı?

Hocam emin ol piyasadaki bütün wireless modemlerden aletlerden bile daha fazla radyasyon yayıyor. Kendi kendimizi hasta ediyoruz teknoloji adına... Ben evde hala hem laptopuma hemde pc ime kablo ile bağlanıyorum... Kesinlikle kablodan şaşmayın. Hele evde çoluk çocuk varsa wirelless aletleri evinize bile sokmayın. Hatta laptopunuzun wirelessini bile aktif hale getirmeyin... Çocuklar üzerindeki etkileri çok fazla...

Hocam emin ol piyasadaki bütün wireless modemlerden aletlerden bile daha fazla radyasyon yayıyor. Kendi kendimizi hasta ediyoruz teknoloji adına... Ben evde hala hem laptopuma hemde pc ime kablo ile bağlanıyorum... Kesinlikle kablodan şaşmayın. Hele evde çoluk çocuk varsa wirelless aletleri evinize bile sokmayın. Hatta laptopunuzun wirelessini bile aktif hale getirmeyin... Çocuklar üzerindeki etkileri çok fazla...

Peki bu radyasyon access point den mi yoksa wireless adaptörden mi fazla yayılıyor wireless adaptör un zararı var mı?

Peki bu radyasyon access point den mi yoksa wireless adaptörden mi fazla yayılıyor wireless adaptör un zararı var mı?

Kablosuz olan herşeyin radyasyonu fazla telefonları uyurken yatak odasına almamamız gerektiği hatta belli yaşa kadar çocuklara telefon vermememiz yaklaştırmamamız gerektiği söyleniyor bilir kişiler tarafından.

En kesin çözüm bu tarz aletleri imkanımız varsa kullanmamak. Mecbursanız ona birşey diyemem ama kullanmamak en güzeli...

antenin dbi kısmına bak hangisi daha çoksa o daha fazla çeker ve daha fazla radyasyon yayar. ama bu antenlerin zararı kolunuzdaki saatin yaydığı radyasyon kadar zararlı değildir.

ben GSM ciyim bun konuda sizi uyarayım tepedeki anten, güvenlik için kullanılan içinden geçtiğiniz dedektörlerden ve evdeki crt televizyonlardan daha tehlikesizdir.

Gazetede okumustum. Alman bilim adamlari arastirmalari sonucunda telefonun hicbir tehlikesi olmadigini acikladilar. Kanser riski vs yokmus. Teknoloji gelisiyor bu konularda da. Son cikan telefonlar hem daha az radrasyon yayiyor hem daha cok ozellikli. Cin telefonlarindan bahsetmiyorum tabiki :(

turkcell 21 mb te kadar hız veriyo yanlız fiyatı biraz pahalı 80 tl sınırsız verse bu 21 mb yi 1 dakka beklemem

hemen geçerim turkcell 3g ye ttnet şimdi ağzımı bozucak hayatımda yurt dışı ülkelerde dahil buna ttnet kadar

kazıkcı önemsemez iş yapmaz kurnaz dandik (hakkımın hepsi haram zıkkım ları olsun o italyanlara) kuruluş

görmedim

bana gorede sınırısız tarıfe acmıcaklar

sınırlı ınternetle oyalanın durun dıyecekler

adamlarda bılıyor bızım download canavarları varlıgı sısteme yuklenecegımızı

o yuzden sanmam

vodefone amca doya doya ınternet demıs 5mb haneme yuklemıs

1 haftada bıtır demıs

bende rapidden 3-5 film indirim bari :(:p :p

bana gorede sınırısız tarıfe acmıcaklar

sınırlı ınternetle oyalanın durun dıyecekler

adamlarda bılıyor bızım download canavarları varlıgı sısteme yuklenecegımızı

o yuzden sanmam

vodefone amca doya doya ınternet demıs 5mb haneme yuklemıs

1 haftada bıtır demıs

bende rapidden 3-5 film indirim bari :p :p :p

banada öle demiş oyun çekem bari :(

Hersey güzelde Turkcell den 3 g alacagmiz zaman bu usb modem i bize hediye olarak mi verecek yoksa yine kazıgı arada giydircekler mi bize ?

Bu arada Tam Anlayamadım Turcell de 4g ilk 3 ay 19 sonra 39 39 die devam ediyor baska ücret ödememiz gerekcek epsi bu kadar mi ?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...