Jump to content

Görev Yöneticisi Ve Kayıt Defteri Sorunu !

hlxboi

Recommended Posts

Konuyu nereye açacağımı pek bilemedim buraya açtım umarım sakıncası olmaz.

combofix ve Advanced SystemCare ile tarattırdım bir sorun çıkmadı ama halâ daha böyle bilgisayar

Daha ne yapmam gerekiyo anlamadım :S

2675.jpg

2658.jpg

2668.jpg

2672.jpg

2683.jpg

Slm

Aynı sorun bendede vardı daha dün hallettim sisteminde W32.Sality.AE Virüsü var halletmek için;

1 - Norton internet security 2009 kur ve köklü bir tarama yaptır virüsü bulucaktır ve silicektir.

2 - Narama bittikten sonra sistemini yeniden başlat ve Advanced WindowsCare kur sistem temizliği yaptır.

3 - Tarama bittikten sonra tekrar sistemini yeniden başlat ve spybot kur tarama yaptır reset at.

Geçmiş olsun...

Slm

Aynı sorun bendede vardı daha dün hallettim sisteminde W32.Sality.AE Virüsü var halletmek için;

1 - Norton internet security 2009 kur ve köklü bir tarama yaptır virüsü bulucaktır ve silicektir.

2 - Narama bittikten sonra sistemini yeniden başlat ve Advanced WindowsCare kur sistem temizliği yaptır.

3 - Tarama bittikten sonra tekrar sistemini yeniden başlat ve spybot kur tarama yaptır reset at.

Geçmiş olsun...

çook çook teşekkür ederim dediklerini en kısa zamanda aynen uygulayacağım.. tekrar teşekkürler

arkadaşım pc ne virüs bulaşmış

ben aynı sorunu yaşadım sana tavsiyem Kaspersky® Internet Security 2010 bunu pcne kur ve tam tarama yap o zaten emin ol bütün vürüsleri yok edecektir

Kaspersky® Internet Security 2010 indirmek için burayı ziyaret edebilirsin:

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=94727

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...