Jump to content

Ftp Server

Xeon

Recommended Posts

Serv-u Ftp server ile yapabilirsin. Forumda mevcut. Tabi modeminden port açman da gerek.

aslını istersen onunla yaptım fakat benım asıl merak ettiğim bilgisayarı her baslattıgımda ip m değişiyo bunu free bi domain adresine yönlendirebilirmiyim yani atıyorum ftp:*bla blabla adres bu olsun ben bilgisayarı yanıden baslatsamda ip no deişsede adres bu insanlar bunu yazıp girecekler ip no nun değişmesi kimseyi baglamayacak yani

• Administrator
aslını istersen onunla yaptım fakat benım asıl merak ettiğim bilgisayarı her baslattıgımda ip m değişiyo bunu free bi domain adresine yönlendirebilirmiyim yani atıyorum ftp:*bla blabla adres bu olsun ben bilgisayarı yanıden baslatsamda ip no deişsede adres bu insanlar bunu yazıp girecekler ip no nun değişmesi kimseyi baglamayacak yani

Please register to see this content.
dan üyelik alacaksın. Sonra aynı siteden programını indireceksin. Programa aldığın üyelik bilgilerini gireceksin. mesela adresin xeon.no-ip.info olacak.

O program devamlı senin ip adresini siteye bildirir. Ve xeon.no-ip.info adresi hep senin ip adresine gidecek. Programı her açılışta açılacak şekilde ayarlamalısın.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...