Jump to content

Cafe Yönetim Programı Isteği

ozuser

Recommended Posts

Handy cefe iyidir. Hemde ücretsiz:

http://www.handycafe.com/tr[/CODE]

Türk yapımı programların crackları da zaten forumda yasak.

teşekkürler arkadaşım şu an indirdim kurdum dükkanda iki pc var birini server birini client yaptım çok güzel çalışıyor ama client in hesabını açınca handycafe internet sayfasının açılmaması için ne yapmalıyım bide anasayfasını google yapıyorum tekrar handy cafe oluyor bunun ayarı varmı varsa nereden yapılıyor...

tşk iyi forumlar...

Sanırsam Akınsoft cafeplus 6 bilgisayara kadar demo kullanabiliyorsun. Senin toplam 2 bilgisayarın mı var? Eğer 6 bilgisayar ve daha az ise Akınsoft cafeplus öneririm. Yani 6 bilgisayara kadar ücretsiz kullanabilirsin.

Sanırsam Akınsoft cafeplus 6 bilgisayara kadar demo kullanabiliyorsun. Senin toplam 2 bilgisayarın mı var? Eğer 6 bilgisayar ve daha az ise Akınsoft cafeplus öneririm. Yani 6 bilgisayara kadar ücretsiz kullanabilirsin.

handy cafe çok güzel programmış kullanımı da kolay hem ilerde olurda cafe fln işletirim diye hem öğrenmiş olurum ama tek sorunu anasayfayı google yapınca kendiliğinden deişiyo bide kullanıcıya hesap açınca handy cafe ana sayfa çıkıyo bunun bi ayarı falan yokmu?

ben sana volsoftu tek geçerim diğer bütün kafe programlarının yaptığı işlemi bu programda bulursun kullanımı kolay yardımcı çok ve ücretsiz hem kafe programı hemde filter ücretsiz benden san yazması dene kullan bir daha vazgeçemeyeceksin volsoft yazılım sitesinden indirip kurabilirsin

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...