Jump to content

Vista Laptopuma Xp Formatı Kabul Etmiyo

senininternetin

Recommended Posts

sana tavsiyem morning arkadaşın yaptığı xp yi dene driver lar ilede urasmassın problemsiz tek xp

Önerebileceğiniz Modifiye Xp Varmı Diye Yazmışmıda Öneride Bulunuyorsun :@ xD Bios'a Gir Menüden Advaced 'in Altında AHCI Configuntion'u Disable Yap Sonra Tekrar Dene Eğer Böyle Bi Menü Yoksa Menülerde AHCI Configuntion'u Bul Disable Yap 0k

tatli child, biostan Ahci yi disable(ya da compability olarak da geçiyor bazı bioslarda) ederse xp yi kurabilse bile kurduğuna kuracağına pişman olur, o modda sabit diskin performansı çok düşüyor...

Modifiye xp bul, perfect xp cd edition olaibilir mesela. Forumda arat, bendekinde gerekli birton program, antivirüs, word excel powerpoint kurulu geliyor, ağ kartını ve kablsuz ağ kartnı kendi tanıyor. Çok rahatım:D:D

biosu guncellemen gerekiyor xp kurdugunda sarjdan cıkarttıgında dengesizlikler baslar benimde makinam asus f8 serisiydi format attım dengesiz calıstı biosu guncelledim oldu ama suan saglıkcı salih arkadasımızın yaptıgı ultimate vistayı kullanıyorm 256 ram bile clıstırıyor xpden farkı yok yani

s.a kardeş sorunun çözümü şudur

nLite programı ile xp ye sata addonları ve sp3 ekle sorunun mutlaka çözülür nasıl yapacam diyorsan forumda çok ders var yada Modifiye Edilmiş işletim sistemi bölümünde hazırlarını bulabilirsin...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...