Jump to content

Win 7 7600 Başlangıçta Boot Edemiyorum

Bırak Gitsin...

Recommended Posts

Neroda Veri dvdsi olarak yaptım iso yazdırma programım yoktu heyecana kapıldım sanırım :) o yüzden açılmadı galiba...

Veri değil kalıp dosyası(Yada görüntü.. Neronun sürümlerine göre bu terim değişiyor) yazdır diyecektin. Yani iso dosyasını veri dosyası gibi yazdırmak yanlış olmuş. O yüzden..

Veri değil kalıp dosyası(Yada görüntü.. Neronun sürümlerine göre bu terim değişiyor) yazdır diyecektin. Yani iso dosyasını veri dosyası gibi yazdırmak yanlış olmuş. O yüzden..

Ya işte elimde iso yazdırma programı yoktu birazda heyecana kapıldım aceleci davrandım aslında :) bunla olur diye denedim olmadı içime bir kurt düştü acaba pcde bi sorunmu var diye heralde dediğin gibi veri diski ile yazdığım içindir gene ilgin için sağol arkadaşım...

Please register to see this content.

Bu programla yazdır iso dosyanı

Tamam denicem arkadaşım inş. bu sefer olur ama bu sefer aceleci davranmıcam :) tekrar sağol ilgin için...

Ya işte elimde iso yazdırma programı yoktu birazda heyecana kapıldım aceleci davrandım aslında :) bunla olur diye denedim olmadı içime bir kurt düştü acaba pcde bi sorunmu var diye heralde dediğin gibi veri diski ile yazdığım içindir gene ilgin için sağol arkadaşım...

Tamam denicem arkadaşım inş. bu sefer olur ama bu sefer aceleci davranmıcam :) tekrar sağol ilgin için...

Senin başka programa ihtiyacın yokki. Bu tür programların(İster kalıp yazdırma ister diğer yazdırma biçimleri..) en bilineni ve en başarılısı Nero'dur. Nero ile kolayca kalıp yazdırabilirsin. Biraz kurcala.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...