Jump to content

Pc Toplama Ustaları....

Sirius

Recommended Posts

iyi günler arkadaşlar geçen sene masaüstümü sattım ve laptop aldım Fakat zamanla skystar 2 kartımın eksikliğini hissetmeye başladım ve yeniden masaüstü toplayım kartımı kullanmaya karar verdim.

eski sistemim p4 2.8 512 ram v 256 ekran kartı idi ve sorunsuz yayınları izliyor ve kart paylaşımını yapıyordum

şimdi sizden ricam 300 lira maximum fiyatlı bana sadece bir kasa toplamanız kasanın amacı skystar tv kartını kullanmak, internete girmek, film izlemek, ve ofiice kullanmak olacak.

yardımlarınızı bekliyorum internet sitelerinin birinden alacağım parçaları.

Arkadaşım 300 tl ye bence 2. el düşün benden sana tavsiye. :D

donanimhaber

Burasi hem güvenilir hem uygun fiyatlari var.

Şahsen böyle kullanım için sıfır bakıpta özelliklerden kısıcama 2.el toplar daha iyi sistemler toplarim.

Ayrica P4 sistemler 100 tl ;)Sadece kasa tabi.

valla 300 tl ye imkansız ama

ben sana yazıyım intel e5200 2.5 ghz

Asus anakart P5KPL-se olabilir

1 gb ddr800 Kingston ram

160 gb samsung hdd

Codegen yada aopen kasa

dvd*rw

400 ü bılur die tahmin ediyorum

selamlar

Ana Kart: Gigabayt G31M-ES2L Intel G31 - 86 TL

İşlemci: Intel E5300 2.6 Ghz Dual Core 2 Mb Cache 800FSB 45 Nm - 126 TL

RAM: Kingston 1 Gb DDR2 800MHz - 24 TL

HDD: Samsung 160GB 8MB SATA2 - 63 TL

Please register to see this content.

İşlemcide Intel E5200 bulabilirsen daha uygun fiyatlı olcaktır.. Tam 300TL bundan daha ucuza ancak hesap makinesi olur masrafına deymez ve TV kartından da bir sey anlamazsın.. Kasa kalvye filan derken bi 100 kağıt daha çıkman gerekiyor..

HDD: Samsung 160GB 8MB SATA2 - 63 TL

Please register to see this content.

çok pahalı ben bugün bilgisayarcıya sordum

samsung 500gb sata 97 lira dedi

doğrudur kardeşim fiyattan daha çok modelini değerlendir ama anakartta gigabaytın G31 serisi anakartını kesinlikle öneririm zaten bu modelini de yazmıştım.. bende de skystar 2 TV kartı var ama senin yerinde olsam, arkadaşında dediği gibi skystar 3.0 usb modelini alırım -laptop + pc modellerinde çok rahat bir şekilde kullanabilirsin..

bu arada "bence" arkadaşın linklerinde hepsi buradayı gördüm kesinlikle uzak durun arkadaşlar 03.06.2009 tarihince bi modem aldım 2 aydır önce izah ettim sorunumu baktım anlamamazlıktan geliyorlar her lafı sayıyorum hala söyle yapın demediler, resmen para hesabından çıkana kadar adama yerine koyuyorlar -bundan sonra bir sey alırsam elden alırım..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...