Jump to content

Masaüstü Ve Laptop Ağ Bağlantısı

baris_koroglu

Recommended Posts

ortalama 3 4 gunde 1 aynı sorular kardeş arama yaparsan iki pcnin bırak baglantısını uzak yonetiminden tut uzaktan format atmayı bile bulursun froumda yeterki aramayı bil

ortalama 3 4 gunde 1 aynı sorular kardeş arama yaparsan iki pcnin bırak baglantısını uzak yonetiminden tut uzaktan format atmayı bile bulursun froumda yeterki aramayı bil

emre gerçekten uzaktan format atma diye birşey varmı bana lazımda öyle birşey :)

emre gerçekten uzaktan format atma diye birşey varmı bana lazımda öyle birşey :p

uzaktan format uzaktan pc yi acış uzaktan pcyi havaya ucurma hepsi var yeterki bulmayı bil.

Pxe ile uzaktan pc acılır dhcp ve dns ona gore ayarlanır ris server kurulur ve xp kurulum dosyaları kopyalanır client acıldıgında xp kurulumu oto. başlar xp yuklenincede uzak kontrol zaten basit :D)

Tek gereken çalışan network elektriğe baglı ama kapalı yada acık bir saglam bir pc

Not.: Guldugune gore salladıgımı sandın herhalde anahtar kelimeler orda ister google dan araştır bul istersen sallamış dersin :)

uzaktan format uzaktan pc yi acış uzaktan pcyi havaya ucurma hepsi var yeterki bulmayı bil.

Pxe ile uzaktan pc acılır dhcp ve dns ona gore ayarlanır ris server kurulur ve xp kurulum dosyaları kopyalanır client acıldıgında xp kurulumu oto. başlar xp yuklenincede uzak kontrol zaten basit :))

Tek gereken çalışan network elektriğe baglı ama kapalı yada acık bir saglam bir pc

Not.: Guldugune gore salladıgımı sandın herhalde anahtar kelimeler orda ister google dan araştır bul istersen sallamış dersin :)

hepsine okey de o uzaktan nasıl pc yi havaya uçuruyorsun onu anlamadım :p:D c4 mü kulanıyorsun? yoksa tnt mi ? :D:D

hepsine okey de o uzaktan nasıl pc yi havaya uçuruyorsun onu anlamadım :):D c4 mü kulanıyorsun? yoksa tnt mi ? :p:D

İster C4 istre tnt o senin verecğin zarar baglıdır. Bombayı yap Ateşleme devresini yap. Ateşleme devresine tetikleme devresi yap en kolay transaistorlu olur. Sonra bu devreyi ya usb de yasa seri porttan yada paralel porttan pc ye bagla daha sonra pc yi kapat uzaktan ac hangi porta bagladıysan tetik gonder transistor iletime gecince ateşleme devresi calışır sonra buum

Ben bu yontemi tatilde kullanıyordum. UZaktan pc yi açıyorum Pc acılınca +5v dan ampliye tetik bagladım pc acılınca oto. ampli acılıo sonra uzaktan kontrolle muzik acıodum son ses hırsızlara karsı ii yontem evde biri var sanıyorlar :D

Yazdıklarımdan bişiy anlamdıysan klaavyeyi al tuşalrını cıkar uzak bi yere at:D

sen kendi yazdığjndan bişey anlamamışsın ki ben anlayayım....

istersen sana devresini gonderiim :

PXe uyumlu ethernet kartı ve anakart

Saglam bi ADSL modem ( hep acık )

ST-BY ozellikli ses yukselteci hoparlor

XP ve remote desktop

wan ip sinden yada domainin varsa pc ye tetik donderiyorsun pc acılıyor xp yukleniyor

pc aacılınca rdp ile pc ye baglanıyorsun ( yukseltein St-by girişi pcdeki siyah ve kırmızı +5v a bagla boylece pc acılınca 5v gelir ve amfi calışmaya başlar) Sonra winam aimp Wmp ne kullanıyorsun veriyorsun sesi ev sallanmaya başlıyor.

Anlamadıysan hala ses etme bırak bilio sansınlar seni

Bomba olayına gelince masrafları karsıla duzenegi kurayım bilgisayra kasasının yanına bandla ister cepde ister netten nasıl istersen patlatayım zaralrdan ben sorumlu değilim :)

:):D çok komiksin gerçekten öyle pc yaklaşsam zaten kedi ellerimce c4 koyar patlatırım. bu kadar zahmete ne girecem. bu dediğin yollar saçma yollar seninde bişey bildiğini sanmıyorum. beni soracak olursan bişeyi biliyorum diye idda da etmiyorum zaten.. pxe ile uzaktan formatın atuıldığını sagır sultan bile duydu bunlar bilindik şeyler saten... çok fazla amerikan filmi izlemişsin sanırım.. :p:D kendini Kevin David Mitnick ile karıştırıyorsun ... :D:D

:D:D çok komiksin gerçekten öyle pc yaklaşsam zaten kedi ellerimce c4 koyar patlatırım. bu kadar zahmete ne girecem. bu dediğin yollar saçma yollar seninde bişey bildiğini sanmıyorum. beni soracak olursan bişeyi biliyorum diye idda da etmiyorum zaten.. pxe ile uzaktan formatın atuıldığını sagır sultan bile duydu bunlar bilindik şeyler saten... çok fazla amerikan filmi izlemişsin sanırım.. :):D kendini Kevin David Mitnick ile karıştırıyorsun ... :D:D

kevin david mitnick kimki güzel fimleri varmı? :D

:D:D çok komiksin gerçekten öyle pc yaklaşsam zaten kedi ellerimce c4 koyar patlatırım. bu kadar zahmete ne girecem. bu dediğin yollar saçma yollar seninde bişey bildiğini sanmıyorum. beni soracak olursan bişeyi biliyorum diye idda da etmiyorum zaten.. pxe ile uzaktan formatın atuıldığını sagır sultan bile duydu bunlar bilindik şeyler saten... çok fazla amerikan filmi izlemişsin sanırım.. :):D kendini Kevin David Mitnick ile karıştırıyorsun ... :D:D

Nedense o cok bilindik şeyle alakalı en ufak bir cümle kuramamışsın hep yorum hep yorum birazda sen teknik bilgi ver, bilmeyen biri nasıl bir iddaia edebilirki. kevin midnick hacker dır hacker lamer kavramlarını bilmiyorsun galiba. Ayrıca hayatında C4 gormediğine eminim en fazla torpil gormusundur sen :D Gozunu seviyim o bildiğim pxe yi birazda sen anlat millet faydalansın nerde kullandın ne yaptın pxe ile madem sagır sultan duydu neden cok degerli bilgini paylaşmıyorsun, şu bilindik şeyi bide senden dinliyelim bizde bilelim yahu

Yaf ben bıktım senin gibilerle ugrasmaktan t.bilgi işe yarar bilgi yok paso muhalafet bu sefer banlanmıycam t.bilgi yazmazsan muhattabım değilsin dostum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...