Jump to content

Laptop İçin Driver Bulamadım

onurmert06

Recommended Posts

Arkadaşlar Sony Vaio VGN-NS21M/S modeli bir laptop aldım.Orjinal olarak berbat vista yüklüydü.Kaldırdım ve XP kurdum.Fakat wireless için uygun driveri bulamadım.Daha doğrusu Wirelessın markasını bile bulamadım.Fakat Vaionun sitesinde INTEL ve Atheros diye iki varklı sürücü var.INTELin sitesinde aynı sürücünün XP için olanını buldum fakat sistemdeki intel değilmiş.O zaman Atheros olabilir diye düşündüm atherosun sitesi de çok karışık aradığım hiçbirşeyi bulamadım. Bana şu driveri bulabilir misiniz?

Vaionun sitesine göre donanım özellikleri;

Bağlanabilirlik

Dahili Modem = V.92/V.90

Dahili Kablosuz LAN = VAR

Kablosuz LAN Maks. Veri Hızı (Mbps) = 300 (RX)/ 150 (TX)

Kablosuz LAN Menzili (m) = maks. 100

Kablosuz LAN Türü =802.11b/g Draft n

Ethernet ağı = 10BASE-T/100BASE-TX/1000BASE-T

Arkadaşlar ilginiz için çok teşekkür ederim. ally_shayn verdiğin sitede intelin driveri var onu indirdim fakat kurulum için çift tıklıyorum yükleniyor bekleyiniz diyor tek bir ekranda ve sonra o da kapnıyor hiç birşey olmuyor. Ne yapabilirm?

Arkadaşlar ilginiz için çok teşekkür ederim. ally_shayn verdiğin sitede intelin driveri var onu indirdim fakat kurulum için çift tıklıyorum yükleniyor bekleyiniz diyor tek bir ekranda ve sonra o da kapnıyor hiç birşey olmuyor. Ne yapabilirm?

Please register to see this content.

kardeş 1 dede bunu denesene ben butun driverlarımı bu siteden toplarım kesinlikle bulursun

Senin gösterdiğin yeri ilk defa görüyorum kobe23 sağol. Ben sorunu çözdüm ally_shany sayesinde. Bir de kobe23 senin gösterdiğin sitede laptop için model olarak VGN-NS215N yazıyor o benimki ile aynı mı?

ally_shany yardımın için çok teşekkür ederim.En son verdiğin linkteki dosyayı indirdim kurdum, Driver Genius ile daha güncelini buldum onuda üstüne kurdum çalıştı :) çok sağol tekrar.

yardımım dokunduysa ne mutlu bana

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...