Jump to content

Sistemime Hangi Ekrankartı Uyar

attack01

Recommended Posts

ekran kartı tavsiyeniz nedir? son çıkan oyun çok fazla gereksinim istiyor. benim bilgisayar biraz eski sistem olduğu için her ekran kartı uymuyor (eski dedim ama çokta kötü sayılmaz:)

RAM ddr 400 anakart gigabyte AGP 8X . bildiğim kadarıyla farklıymış galiba. mesala bi arkadaştan ekran kartı aldım giriş yerleri uymadı.

bu sisteme uyacak ekran kartı yazabilir misiniz?

Agp 8x biraz eski o yüzden üretimi yok desek yeridir. Son çıkan oyunları kaldırabilecek çok nadir ekran kartları var ama fiyatları çok yüksek. İdeal bi tane önereyim ben sana : Sparkle FX5500 256 mb ekran kartı. Fiyat olarakta makul düzeyde.

pc nin işlemciside önemli tabi ..... benimkisi p4 1.7 ghz , 1gb 400mhz ram ve fx500 ekran kartı var artık fifayı bile çalıştıramıyor. benim önerim senin pc nin işlemcisi 3.0 ghz altındaysa boşuna masraf yapma kardeş.... (eğer sistemin iyi ise hd 3650 256bit saphire ekran kartını öneririm.)

Agp 8x biraz eski o yüzden üretimi yok desek yeridir. Son çıkan oyunları kaldırabilecek çok nadir ekran kartları var ama fiyatları çok yüksek. İdeal bi tane önereyim ben sana : Sparkle FX5500 256 mb ekran kartı. Fiyat olarakta makul düzeyde.

Sparkle FX5500 256 Geforce MX 440 128MB a göre nasıl? pek fark etmicekse hiç almayayım

Ya zaten tek donanım yükseltmeyle istediğin düzeyde bir performans alamazsın ve hayal kırıklığına uğrarsın haliyle verdiğin para da boşa gider. Sana tavsiyem ya yeni sistem diz ya da bu işten vazgeç :D

Ya zaten tek donanım yükseltmeyle istediğin düzeyde bir performans alamazsın ve hayal kırıklığına uğrarsın haliyle verdiğin para da boşa gider. Sana tavsiyem ya yeni sistem diz ya da bu işten vazgeç :D

haklısın galiba

vallaha bendede p4 2.8 işlemci 768 ddr400 512 mb x1550 ati 256 bit var crysis werhard call of duty 4 oynadım

bitirdim ama call of duty 5 i açtı ram yetmediği için süründü bende sildim sana tavsiyem hiç paranı boşuna

harcama yeni pc alıncaya kadar sabret

Nvidia nın yüksek modellerini kullanabilirsin atinin 1 gblikleri vs.. daha birçok kaliteli ekran kartı var...

Başarının sırrı nedir?

Doğru Kararlar

-Doğru karar almanın yolu nedir?

Tecrübe

-Tecrübe kazanmanın yolu nedir?

Yanlış kararlar...

525462364.png

yalanci99.png

arkadaşlar bende ati foxcoon rc410 anakart var ve işlemcim intel 3.0 bana hangi ekran kartını tavsiye edersiniz

yarımcı olursanız sevinirim

aslında ilk zamanlar oyunları rahat oynuordum ama şimdi oynarken kapanıyor veya pc reset atıyr hangi formatı kullansam şuanki modifiyeli xp

bilgiler için şimdiden teşekkürler

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...