Jump to content

Vista Ya Driver,addon Nasil Eklenir?

Recommended Posts

Merhaba arkadaslar;

Basliktada yazdigim gibi bu eklentiler nasil yapiliyor,acilista istedigimiz arkaplan veya temayi nasil ayarlayabiliriz.Birde aktivasyon sistem basladiktan sonra nasil hicbirseye dokunmadan yapiliyor,yani katilimsiz olarak?

Aramalarimda hep parca parca ve birbirini tamamlayici degil.Asagidaki linkte c-ronaldo arkadasin hazirladigi örnek gibi bir vista...

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=93828

Takip edilecek siralamanin nasil olmasi gerektigini bilen arkaslar yazarlarsa,benim gibi ugrasmak isteyenlere yardimci olmus olacaklardir.

Simdiden tesekkürler....

kaplan33

V-Lite benim dedigim islemleri yapmak icin yetersiz.Sadece N-lite ile nasil XP yapilamazsa,dedigin program ile de yapilamaz.Bu kadar basit degil.

kaplan33

WAIK Kullanmanızı öneririm. MS Vista ailesindeki tüm işlemler için WAIK Kullanıyor.Waik'te Windows Image Manager diye bir araç var bunun yardımıyla sürücü entegre edebilirsiniz.MSFN.org'da "Unattended Vista" bölümüne de gözatın.

Program eklemeyi ben anlattım açtığım tüm konularda aratırsanız bulursunuz.

WAIK Kullanmanızı öneririm. MS Vista ailesindeki tüm işlemler için WAIK Kullanıyor.Waik'te Windows Image Manager diye bir araç var bunun yardımıyla sürücü entegre edebilirsiniz.MSFN.org'da "Unattended Vista" bölümüne de gözatın.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...