Jump to content

Hangi Antivirüs Programını Önerirsiniz?

134679852

Recommended Posts

nod32 ,virüs programlarının içinde en az ram tüketen işlemci kullanımı çok az olan bir virüs programıdır kurduğun setup dosyası hatalı olabilir başka bir nod32 setup dosyası bulup yeniden kurmayı dene bide kullandığın sistemin özelliklerini yaz

sisteminizde virüs var ya kaspersky i indirin ve güncelleyin ve tam bir tarama yapın sorununuz hallolucaktır ama kaspersky kasar bilgisayarınızı yada nod 32 yi kendi sitesinden indirin key girin ve tam sürüm kullanıp güncelleme yapın ve o şekilde tarayın ..

Anakart Adı :ASRock P4i65G (3 PCI, 1 AGP, 1 AMR, 2 DDR DIMM, Audio, Video, LAN)

CPU Türü :Intel Pentium 4, 3000 MHz (15 x 200)

Sistem Belleği :768 MB (PC3200 DDR SDRAM)

Görüntü Bağdaştırıcısı :ATI Radeon 9550 / X1050 Series Secondary (256 MB)

Anakart Adı :ASRock P4i65G (3 PCI, 1 AGP, 1 AMR, 2 DDR DIMM, Audio, Video, LAN)

CPU Türü :Intel Pentium 4, 3000 MHz (15 x 200)

Sistem Belleği :768 MB (PC3200 DDR SDRAM)

Görüntü Bağdaştırıcısı :ATI Radeon 9550 / X1050 Series Secondary (256 MB)

sistemin nod32 çalıştırmak için uygun dediğim gibi setup dosyası virüslü olabilir sana önerebileceğim virüs programı avira antivir onu kur nod32den daha etkili hemen hemen onun kadar ram tüketir işlemciyi fazla kasmayan bir virüs programıdır

Saol kardeşim. . Şimdilik yeni bir Nod32 sürümünü indirdim. Onu deneyeceğim. . Yine olmazsa Avira Antivir i indireceğim. . .

Kardeş Avira'yı öneririm sana. Şimdiye kadar hiç sorun çıkarmadı.Avira yüklüyken bilgisayarı 3 ay kullandım. Birçok resque disk ile tarattım ama 1 tane bile virüs çıkmadı.

Burda hakanakt'ın yaptığı avira personel var. Buyur

Please register to see this content.

Yaklaşık bir yıldır Avira free kullanıyorum ve gerçekten çok iyi görünüyor. Her gün güncelleniyor ve sistemi kasmıyor (sanırım yaklaşık 100 artı eksi 30 mb ram kullanıyor). Kurduktan sonra bir yıl aktif kalıyor.

nod32 4 av den başkası yalan ...

2.5 senedir eset firmasının ürünlerini kullanıyorum .. tabiki diğer arkadaşların tecrübesine ve görüşlerine de saygı duyuyorum ama ben hiçbir sorun yaşamadım. ne virüs ne trojan ne bilgisayarı kasma ne o ne bu hiçbirşey olmadı..

benim tek sıkıntım crack dosylarını virus diye siliyor... tabiki boyle dert dostlar başına :rolleyes2:

tavsiye ederim

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...