Jump to content

Ekrana Görüntü Gelmiyor : (

X_Treme123

Recommended Posts

Arkadaşlar pc yi uzun süre açık kaldıktan sonra kapatıyorum kapatmasına ama daha sonra açmaya kalktıgımda acamıyorum açma tuşuna basıyorum ekrana görüntü gelmiyor aradan 1 gün falan gecince acınca açılıyor sizce sorun ne olabilir bilgisayarın fazla ısınması mı? şimdiden teşekkürler

bilgisayar açılmadığında bios pilini çıkartıp açmayı bir denermisin deneyimle edinilmiş bir bilgi ilgisiz gibi ama olabiliyor...faydası olabilir...

2. defa açmak istediğinde anakarttan herhangi bir ses geliyor mu ?

Hayır hiçbir ses gelmiyor

bilgisayar açılmadığında bios pilini çıkartıp açmayı bir denermisin deneyimle edinilmiş bir bilgi ilgisiz gibi ama olabiliyor...faydası olabilir...

bunu yarın deniyecegim yarın acılmaz nasıl olsa başka çözümü olan??

İşlemci veya çipsetin aşırı ısınmasından kaynaklanabilir. Kontrol eder misin ?

benimde ilk aklıma bu geldi fakat arkadaş 1 gün sonra açılıyor diyor ısıdan kaynaklansa sanırım bir kaç saat sonra üç beş dakikada olsa açılır gibime geliyor ama kontrolde yarar vardır...

valla hazır konusu açılmışken bende söyleyeyim.

Bendede PC uzun süre kapalı kaldıktan sonra açtığımda LCD nin işiği yanıp sönüyor ve ekrana hiç görüntü gelmiyor.Taki yeterli ısıya ulaşıncaya kadar.Önceden yapmıyordu böyle birşey.Acaba eskidiğindenmidir.2,5 yıl oluyor.LCD markası AG neovo.

Ekran kartından çıkan girişe bağlanan monitör kablosunu bi kontrol et arkadaşların dediğinide yapabilirsin bios pilini çıkarıp takman bi çözüm yolu olabilir şimiden kolay gelsin!!!

Başarının sırrı nedir?

Doğru Kararlar

-Doğru karar almanın yolu nedir?

Tecrübe

-Tecrübe kazanmanın yolu nedir?

Yanlış kararlar...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...