Jump to content

Win7 Için Virüs Programı...

mert1903

Recommended Posts

ben eset in sitesinden nod32 antivirus 4 indiriyorum . daha sonra da nod321.com sitesinde key alıp tam sürüme yukseltiyorum. hiçbir sıkıntı çıkarmadan gayet guzel kullanıyorum. key kara listeye gecse bile siteden tekrar bi key alıp aynen devam. hem orijinal kaynagından kullanıyorum hemde beleş :(

iyi yontem tavsiye ederim

Bu sayfadan Win 7 uyumlu anti virüslerin beta versiyonlarını bulabilirsin

http://www.microsoft.com/windows/antivirus-partners/windows-7.aspx[/CODE]

gameguardın tüm oyunlarını engelliyor

bulamadım şu siteyi açık adres verir misiniz.. www.gameguard.com u demiyorsunuz heralde o site ölmüş çünkü

bende avast kurdum gayet güzel çalıştı avast ta fenadeğil güvenilir bir virüs programı

iki gün sonra virüs girdiğinde hiçte fena olmaz :( avast beş para etmez..

oyunu süper yapmışlar yalnız önümüzdeki ay oynayayım ;) kaspersky kafasına göre engelleme yapamaz, yani 2010sürümü öyle 2009uda kullandım bi sene boyunca ama unuttum nasıl olduğunu :( sana sorması lazım engelleyeyim mi izin vereyim mi diye,, eğer virüs listesinde o oyunla ilgili bişey gözüküyorsa listeden onu silebilirsin.. ya da en kolay yöntem olarak oyunu açacağın zaman korumayı duraklat..

oyunu süper yapmışlar yalnız önümüzdeki ay oynayayım ;) kaspersky kafasına göre engelleme yapamaz, yani 2010sürümü öyle 2009uda kullandım bi sene boyunca ama unuttum nasıl olduğunu :( sana sorması lazım engelleyeyim mi izin vereyim mi diye,, eğer virüs listesinde o oyunla ilgili bişey gözüküyorsa listeden onu silebilirsin.. ya da en kolay yöntem olarak oyunu açacağın zaman korumayı duraklat..

duraklatınca da tam oyuna giriyor oyundan atıyor...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...