Jump to content

Tnctr Online Destek

no_panix

Recommended Posts

Merhaba uzun zamandır tnctr sitesine giriyorum tnc ailesi sayesinde nezaman başım sıkıssa yardım aldım sorunlarımı çözdüm katkısı olan herkesten allah razı olsun!

Benim bir önerim olacak tnctr online destek hizmeti veremezmi? msn üzerinden böyle birşey mümkün olabilirmi belli bir sistem kurulup gerekirse belli bir ücret karşılğında messenger'den destek sağlanamazmı ? bence olursa çok iyi olur tabiki belli hizmetlerin belli giderleri olur bunun karşılğı ortak belirlenip belli bir aidatgibi ödenerek özel üyelikler oluşturulamazmı? nedersiniz?

TnC nin farkı tamda burda meydana çıkıyor ( herkese her kesime açık bir platform) pc yada bilişim konusunda bilgisi olan olmayan herkes bir arada ,tek bir çatıda bilgi alışverişinde bulunuyor,bir bölümü ücret karşılığında kapatması üyeler arasındaki dostluk,paylaşma ve kaynaşma ortamına darbe vurur düşüncesindeyim ( kendi fikrim ) ,ki kaldıki maddi yada parasal konularda herkes üstüne düşeni yapar bunu da biliyorum..

TnC nin farkı tamda burda meydana çıkıyor ( herkese her kesime açık bir platform) pc yada bilişim konusunda bilgisi olan olmayan herkes bir arada ,tek bir çatıda bilgi alışverişinde bulunuyor,bir bölümü ücret karşılığında kapatması üyeler arasındaki dostluk,paylaşma ve kaynaşma ortamına darbe vurur düşüncesindeyim ( kendi fikrim ) ,ki kaldıki maddi yada parasal konularda herkes üstüne düşeni yapar bunu da biliyorum..

Bence darbe vurmuyor sonuçta bu kadar şey paylaşılıyor bu sitede, neredeyse herkes birbirine en ufak bir şey için yardımcı oluyor, site sahiplerinin biraz parasal destek görüpte bu destek veren kişilere ufak bir ayrıcalık sağlaması bence yanlış değil biraz parasal durum iyi olsa ben bile düşünüyorum tncsever olmayı ama şu an için hayal gibi görünüyor belki ileride..

Ya söylediğiniz öneri güzel bişey ama şöyle bir durum var.

Sorduğunuz soruyu tek bir kişi biliyor değil, mesela web programlama veya programlama alanında soru sorarsanız ben cevaplamaya çalışırım, yazılım, autoit, modifiye konularında morning, talha_252, blackman12 ... Donanım sorunuz olur sitede donanım uzmanlar cevap verir..

Yani sorduğunuz soruya bilen kişi cevap verir. Online destek olsa bir kişi olcak ve bildiği sorulara cevap verebilecek..

En iyisi sorununuzu foruma yazın ve bilen kişilerin cevaplarını bekleyin..

:D

Benim zaten amacım ayrımcılık felan değil tabiki sorunlar forumda paylaşılıp çözümler bulunmalı tabiki bir çok kişi farklı alanlarda uzmanlık sahibi ama 7/24 sürekli herkes forumda olamıyor bazen en ufak ama bilmeyen biri için çok büyük sorunlara bile cevap yazılmadığı oluyor forumda amacım gerektiğinde en kısa sürede destek alınabilecek bir sistem!

Site içi ufak bir chat sistemi tarzında olabilir ama o da sohbet için kullanılıyor genelde..

Öneriler bölümüne önerini iletebilirsin. Yöneticiler değerlendirip gereken cevabı verirler sana.

Online destek kısmına bişi diyemem ama site birkeresinde bakımdayken sohbet odasına girmiştim muhabbet süperdi yaa. Sırf onun için tnc toolbarı indirdim bi kaç kişi görüp sohbet ederiz diye ama hiç giren yok. ski8er boi den ricam arada forumu kapatıp direk sohbete yönlendirse milleti :(;):)

Online destek kısmına bişi diyemem ama site birkeresinde bakımdayken sohbet odasına girmiştim muhabbet süperdi yaa. Sırf onun için tnc toolbarı indirdim bi kaç kişi görüp sohbet ederiz diye ama hiç giren yok. ski8er boi den ricam arada forumu kapatıp direk sohbete yönlendirse milleti :):):)

:(:D hatta 3ayda bir geleneksel sohbet konusu olsun.. 1gün ya da 2gün boyunca tnctr ye giden tüm bağlantılar sohbet sayfasına yönlendirilsin ;)

"tugrul61" foruma biraz gece takıl istersen biz geceleri sohbete başlıyoruz dimi mert ? :D

valla bu gece ben olmayabilirim erken yatma planlarım var :D bilmiyom artık bizim kız rahat bırakırsa erken yatarım yoksa kalırım gene bülbül modunda konuşuruz :D

valla bu gece ben olmayabilirim erken yatma planlarım var :D bilmiyom artık bizim kız rahat bırakırsa erken yatarım yoksa kalırım gene bülbül modunda konuşuruz :D

bende bugün erken yatma planlarım var en azından erken yatmasanda pc kullanmayacak gibiyim. Bir sürü kitablarım birikti. Okumam lazım :S

bende bugün erken yatma planlarım var en azından erken yatmasanda pc kullanmayacak gibiyim. Bir sürü kitablarım birikti. Okumam lazım :S

aynı dertten bende muzdaribim :D kitapları alıyorum alıyorum sürekli arkamdaki rafta duruyorlar şu an, okuma zamanı geldi sanırım..

dün gece ki muhabbet güzel di ama ring i erken terk eden arkadaslarımız oldu [: kiminin sigarası bitti kimi düstü bayıldı herhalde hic ses alamadık :D

bu gece senide görücez ringte :D gece girebilirsen anlatırsın neler yaşandığını :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...