Jump to content

Gerçek Windows 7 Rtm Sürümü Hazır!

neskali

Recommended Posts

20090717131427.jpg

Steve Ballmer, Atlanta'daki Microsoft Global Exchange toplantısında Windows 7 RTM'in hazır olduğunu duyurdu. Bu toplantı aslında Microsoft içerisinde gerçekleştirilen kapalı bir toplantı. Ancak eş zamanlı olarak, WindowsTeamBlog'da da aynı gelişme resmi olarak yayınlandı: Windows 7 RTM hazır...

Açıklama ile birlikte, 7600.16385.090713-1255 build numarasının Windows 7 RTM sürümünün resmi build numarası olduğu da kesinleşmiş oldu.

Microsoft'un kurumsal müşterileri için açıklanan tarih ise 7 Ağustos. TechNet üyeleri ise bir gün öncesinde, yani 6 Ağustos'ta yeni işletim sistemine sahip olabilecekler. Aynı tarih Windows 7 Beta kullanıcıları için de geçerli olacak.

Fakat bu tarihlerin tümü Windows 7 RTM'in İngilizce sürümü için geçerli. Diğer diller için kullanıcıların 1 Eylül'e kadar beklemeleri gerekecek.

evet evet evet istiyorum seni windows 7 gel gel babana kaçış yokk ya benim olacaksın yada benim :D))

allahtan sınırsız internet var ortada dolanan rtm lerin hepsini indirip denemiştim ama şimdi gelecek rtm kız oğlan kız sıfır kilometre el değmemiş sabırsızlanıyorum

Arkadaşlar Wzor'da Anons halinde yayınlanan bir duyuruda ingilizceden tercüme olarak aynen şöyle yazıyor;

Bugün Büyük Gün Microsoft Windows 7 RTMyi Bu Gece Yarısı Sonrası Paylaşıma Sunuyor.

Arkadaşlar Wzor'da Anons halinde yayınlanan bir duyuruda ingilizceden tercüme olarak aynen şöyle yazıyor;

Bugün Büyük Gün Microsoft Windows 7 RTMyi Bu Gece Yarısı Sonrası Paylaşıma Sunuyor.

zaten 16385 sürüsüne bereket nette... o yuzden wzor için önemli birşey değil ellerinde vardır zaten ki bizde bile bu sürüm şuanda mevcut...

ama microsoft paylaşıma sunarsa bi guzellik md5 ler crc ler hepsi gun yuzune cıkacak.. kimin verdiği linkler sağlammış öğrenip ona gore indiririz rtm de turkçe çıkmayınca sistemlerle bayağı ugraşıldı bende guvenip indirememiştim.

ondan sonra zannediyorum rtm de guncelleştirme yapınca %90 türkçe dil desteğini alır almasa da farketmez eylüle kadar ing takılırız :(

ee 25 temmuz yazıyodu türkçe nasıl iş bu :(

ing çevirme yetneekleri az olduğu için kafalarına gore yorumla yzmışlar herşey sırayla 24-25 tüm diller oemciler tarfından edinilcek bi oem firmasından bi arkdaş var o vericem dedi türkiyede sızıdrma işleri zor tabii yurtdışı gibi değil gecikmeli olabilir..

dc8pde.jpg

ANNOUNCEMENT: MICROSOFT WINDOWS 7 AND WINDOWS SERVER 2008 R2 AND HYPER-V SERVER 2008 R2 RTM...

Today (2009/07/22) is a historic day at Microsoft as we announce:

the Release to Manufacturing (RTM) of MICROSOFT Windows 7, Windows Server 2008 R2 and Microsoft Hyper-V Server 2008 R2.

Three operating systems, client and server all on the same day.

-Wzor.Net'ten Alıntıdır.-

RTM Bu Gece Geliyor Beyler.

OEMcilere Bu Gece Dağıtılacak.

En Geç Pazar Gününe Nete Düşer.

dc8pde.jpg

ANNOUNCEMENT: MICROSOFT WINDOWS 7 AND WINDOWS SERVER 2008 R2 AND HYPER-V SERVER 2008 R2 RTM...

Today (2009/07/22) is a historic day at Microsoft as we announce:

the Release to Manufacturing (RTM) of MICROSOFT Windows 7, Windows Server 2008 R2 and Microsoft Hyper-V Server 2008 R2.

Three operating systems, client and server all on the same day.

-Wzor.Net'ten Alıntıdır.-

RTM Bu Gece Geliyor Beyler.

OEMcilere Bu Gece Dağıtılacak.

En Geç Pazar Gününe Nete Düşer.

wzor un tr düşürme olanağı çok düşük 5 dil verebilir belki okadar ama lp isosunu sızdırabilir o ayrı gece değine bakmayın yarın öbürügünü bulur..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...