Jump to content

Chrome 3 Windows 7 Ve Xp De Test Edildi

oK_faces

Recommended Posts

Google'nın çıkardığı en son tarayıcı sürümü olan Chrome 3 , Windows 7 ve Xp üzerinde test edildi. En son sürümü v3 (3.0.193.1) kullanılarak yapılan test çok garip sonuçlar alındı.

Sonuçlara bakıldığında gayet iyi bir seyir izlediğini söyleyebiliriz.

chrome-windoxws7.jpg

Garip bir sonuç değil bence. Chrome gerçekten çok hızlı ama iyice alışılması için zamana ihtiyaç var. Şu an IE8 kullanıyorum ve çok memnunum. Firefox 3.5 sürümünü çıkarınca bir fiyaskoya dönüştü. Firefox artık kendini yemeye başladı. Şu an bir sıralama yapılacak olursa:

1. IE8

2. Google Chrome

3. Safari

4. Opera

5. Diğerleri

Ben Internet Explorerı listeye bile koymam seninkinde 1. Hangi özelliğini beğeniyosun acaba ???

Garip bir sonuç değil bence. Chrome gerçekten çok hızlı ama iyice alışılması için zamana ihtiyaç var. Şu an IE8 kullanıyorum ve çok memnunum. Firefox 3.5 sürümünü çıkarınca bir fiyaskoya dönüştü. Firefox artık kendini yemeye başladı. Şu an bir sıralama yapılacak olursa:

1. IE8

2. Google Chrome

3. Safari

4. Opera

5. Diğerleri

firefox 3.5 in nesi fiyasko acaba :)

İE kullananlara Allah sabr versin diyorum başka da bişi demiyorum

chrome olayına gelince bazı özellikleri can sıkıcı mesela geçmiş listesi oluşturuyor ilk sayfaya ve sen duzenleyemiyorsun çok can sıkıcı firefox gibi eklenti entegre edilemiyor. firefox deseniz 3.5 de ne yaptıgını kendisi bile bilmiyor

bence chrome ile firefox birleşmeli.. chrome motoru daha başarılı . java uygulamalarda butun tarayıcılara fark atıyor. ama daha yolu var gibi.

1. IE8

2. Google Chrome

3. Safari

4. Opera

5. Diğerleri

Hakikatten neresi fiyasko.... merak ettim

• 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...