Jump to content

Bileşenleri Alınmış Xp Lazım

Recommended Posts

selam tnc halkı bana işe yaramayan bileşenleri alınmış sp3 xp lazım internet cafede kullanacağım bilgisayar lar biraz eski bana elinde olan yada linklerini bilen birisi varsa linkini vere bilirmi acaba ve şunu da belirtmek istedim bu perfect xp de bileşen ler alınmış ama o olmadı oyunlarda ve programlarda hata veriyor ....

şimdiden hepiniz e teşekkur ederim sağolun kendinize iyi bakın

sağol hocam internet cafede kullana bilir miyim bilgisayar lar biraz eski işlem cisi yetmiyo kasmaz deyil mi

yok hocam bak saten morninq hocam açıklama yapmıs ram ve işlemci kullanımı da yazıyo 4 unu arastır bak ben 1994 yılında alına 64 mb ram lık bilgisayara bile kurdum çalsııyor sen pc özelliklerini yaz istersen yada o pclere ne yukleyeceksin

ona göre birisini tavsiye edeyim sana

yok hocam bak saten morninq hocam açıklama yapmıs ram ve işlemci kullanımı da yazıyo 4 unu arastır bak ben 1994 yılında alına 64 mb ram lık bilgisayara bile kurdum çalsııyor sen pc özelliklerini yaz istersen yada o pclere ne yukleyeceksin

ona göre birisini tavsiye edeyim sana

sağol hocam buldum bitsne bu bana baya bi uygun beklediğim özellik te

LITEXP PLUS EDITION V2 - XP PRO SP3 32 BIT

kardeş ben bunu kurmuştum ama LITEXP PLUS EDITION V2 sistemini ağ bağlantılarımdan görünmüyor pc onun için kurmanı istemem adam yazcıdan bişe çıkarıcak mesela olmuyo ağdan hiçbi işlem yapamıyosun

iyi de sistemle ne alakası var bunun :pardon: ayarlarla ilgili bir durum bu..

iyi de sistemle ne alakası var bunun :pardon: ayarlarla ilgili bir durum bu..

yanlışlıkla teşeküre bastım kardeş çok lite olduğu için çok kırpılmış çıkarılan bileşenlerden sanırım yada öyle değilse ayarlar diyorsun nerden ayarlanıyo söylede bizde bilelim ozaman

yanlışlıkla teşeküre bastım kardeş çok lite olduğu için çok kırpılmış çıkarılan bileşenlerden sanırım yada öyle değilse ayarlar diyorsun nerden ayarlanıyo söylede bizde bilelim ozaman

pardon ya ben diğer litexplerle karıştırdım :pardon: evet dediğiniz sürümden ağ kurulum yöneticileri çıkarılmış dolayısıyla ağ ayarları yapılamaz.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...