Jump to content

Bir Sistem Ne Kadar Kötü Olabilir?(windows Vista)

vistaarda

Recommended Posts

Sana tavsiyem Windows Vista Sp2 Tr indir entegreli.

forumda Mevcut.Eğer sp2 ek kurmaya çalişirsan baya sürüyor sanırım.

Bunun çözümü varmi bilmiyorum.

vista değil.çıkınca win 7 türkçe rtm kuracağım.

dayanmalıyım.dayanacağım o zamana kadar.

Sorun sadece hesap makinesinde oluyorsa çok fazla rahatsiz etmez sanırım.

Lakin çok fazla hesap makinesi kullanan bir kullanıcı değilsen.

hesap makinesi için demedim.firefox dada kararsız kalıyor.win 7 vista sp0-sp1-sp2-sp3-sp4 hatta sp100 den çok daha iyi olacak.eminim.

sisteminizin görüntüsünü alıcaksanız CamStudio yada CamtasiaStudio programlarını kullanınız çok ta kolay sorununuza gelince sistemi sizmi yaptınız yada başka birisindenmi yada bu tamamamen ellenmemiş bir isletim sistemimi

Windows Vista Ultimate SP2 kullanıyorum.Süreklide hesap makinesini kullanıyorum.Firefoxta kullanıyorum böyle bir sorun hiç yaşamadım.SP2 ye yükselt.Donanım iyiyse eğer vista sorun yaratmadan çalışıyor.SP1 Kurdum ilk önce 15-20 dk dada sp2 kuruldu.Sorunsuz şu anda.Sana iki önerim var ya işletim sistemini değiştir.(Windows 7 hayranı gibi duruyorsun Win7 7600 Kurabilirsin.) yada Vista SP2 indir yükle.Başka seçenek yok gibi duruyor.

sisteminizin görüntüsünü alıcaksanız CamStudio yada CamtasiaStudio programlarını kullanınız çok ta kolay sorununuza gelince sistemi sizmi yaptınız yada başka birisindenmi yada bu tamamamen ellenmemiş bir isletim sistemimi

lenovo nun cd si.

ya bir hesap makinesi yüzünden adam niye sistemi değiştirsin :) microsoft yükleme merkezinde hesap makinesi mevcut arkadaşım indirip kurabilirsin..

hesap makinesi için demedim.firefox dada kararsız kalıyor.win 7 vista sp0-sp1-sp2-sp3-sp4 hatta sp100 den çok daha iyi olacak.eminim.

SP0 daha çıkmadı SP100'u merakla bekliyoruz :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...