Jump to content

Rapidshare

happy2

Recommended Posts

IDM işini görür kardeşim.

http://www.softexia.com/internet-tools/download-managers/184-internet-download-manager-517-build-5.html[/CODE]

programı kur ve krekle. kreklemezsen sıralamayı yapamazsın.

öncelikle araylarımızı yapalım. bunun için

1- menüden "indirilenler/seçenekler"den sonra karşına çıkacak sekmeden "site bağdaştırıcıları"na gel ve "yeni"yi tıkla

2- adres bölümüne "rapidshare.com" yazıp alta da kullanıcı adı ve şifre bilgilerini de girdikten sonra ok deyip kullanıcı profilini oluştur. artık her rapid linki otomatik olarak indirilecek )

linkleri bir not defterinde topla (önk: link.txt) ve IDManı açıp menüden "Görevler/Al/Text dosyasından) yolunu izleyerek linklerin olduğu .txt dosyasını IDMana tanıt. Kendisi otomatik olarak linkleri tanıyıp listeye alacaktır.

linkleri listeye attıktan sonra hepsini seçip sağtık "kuyruğa taşı/senkronizasyon kuyruğu" de ve kuyruğa at.

* senkronizasyon kuyruğu ayarları

"indirilenler/işdüzenleyici" yolundan karşına bu pencere çıkacak

idmanj.jpg

ayarlarını istediğin gibi yap (burada önemli olan periyodik senkronizasyon seçeneği) "kuyruktaki dosyalar" sekmesinde de eş zamanlı dosyalar sayısını 2 yapi ki sıkıntı olmasın.

*AYRICA istersen bağlantıyı sınırlarsın, böylece nette gezmene engel olmaz. bunun için:

"indirilenler/hız sınırlayıcı" menüsünde gerekli ayarları yapabilirsin (eğer hızın 1Mbit ise önerim 30kbps dir)

bütün ayarlar bittikten sonra "indirilenler/ kuyruğu başlat/senkronizasyon kuyruğu" de ve bırak sömürsün :D

NOT: kuyruğu durdurmak için "indirilenler/ kuyruğu durdur/ senkronizasyok nuyruğu" denem yeterli olacaktır.

ÖNEMLİ: inmiş dosyaları listeden temizlemezsen kuyruğu durdurupu yeniden başlattığında baştan inecekler. ondan temizlemeni öneririm. temizlemek için "indirilenler/tamamlananları sil" komutunu vermen yeterli olacaktır.

aklıma geldikçe mesajı editlerim :p

[/b]

ama o link tam sürüm deqil...

Forumda war...

Ayrıca ben cryptload öneriyorum -_-

O da forumda war :p

AYrıca premium buldum derken :D

Normalden farklı bi yola bulduysan bize de söyle :D

yok kardes bırınden aldım.. oyle bi imkanım olsa keske..

İdman 5.11

Rar Pas.: tnctr.com

Please register to see this content.

İçinde Reg ve Crack Dosyasını atınca full olarak kullanılıyor :D

İdm çalıştırıyoruz "Downloads" Sekmesine tıklayalım "Options" diyelim "Site Logins" diyelim "New" Tıklayalım http:// seçili olacak yan tarafa rapidshare.com yazalım.

"User" K.adımız

"Password" Şifremiz

"Confirm Password" Tekrar Şifremiz

"Ok" dedip çıkalım şimdi siteden gidelim rapidshare linkinin üzerine sağ tıklayıp "Download with IDM" dielim arkadasında "Start Download" diyelim işlem tamamlanmıştır.

kardeşş

Please register to see this content.
buyr burdan inidirr

link,n üstüne gelipp kopyaladgın zaman program kendi listesine ekler

premium hesap içinde ilk önce ie den login yapmalsın sonra program calışrken sag tıklayıp premuim dediğin zman kendi hesaaba gecer

ben bu yöntemle kullanıoyrumm

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...