Jump to content

Emniyet Kemeri Kullanımı - Kazayı %43.7 Azaltıyor.

wmismail

Recommended Posts

Az önce bir mail geldi. Gülmeye ihtiyacımın olduğu şu günlerde iyi geldi mail, paylaşayım dedim.

Emniyet kemeri böyle bağlanırsa %43.7 kaza riskini azaltıyormuş.

Kesinlikle katılıyorum.

Buyrun o mübarek şekil :

ATT00000.gif

Not : Gereksiz muhabbetlere girmeyelim.

hoş bişey katılıyorum

bana da bi arkadaşım UNO da 70 den sonra emniyet kemeri takmana gerek yok demişti. yaşama şansın artar demişti.

• 3 hafta sonra ...
Bence bu görüntünün tam tersi olmalı bayanların trafikte daha dikkatli ve başarılı olduğu düşünülürse öylesi daha sağlıklı olur :yahoo:

Bayanlar mı başarılı ? Trafiği birbirine katmaları, kararsız kalıp millete kaza yaptırmaları, şeritlerin tam ortasından gitmeleri, park yapamamaları, Duramayıp marketin içine girmeleri..

Bundan başarı göstergesi mi ? :blink:

bayanlar oldukça başarılı ve dikkatliler..Ama tek şeritli bir yolda üstelik virajda öndeki arabanın şoförü bayan diye sürekli sıkıştıran tır şoförleri ve bunun gibi birçok örnek var..Nedense beyler bayanların trafikte olmalarını birtürlü hazmedemiyorlar ve sürekli trafikte sıkıştırdıkları için bayanlar bazen çok saçma hatalar yapabiliyorlar..bu başarısız olduklarını göstermez.

Evet. Dün Ankara'da bayanın birisi biz orta şeritteyken sağ şeritten geçti ve öndeki arabalara bütün hızıyla girdi.. Çok dikkatli girdi, tebrik ediyorum. 3 şeritte de araba vardı, üçüne de vurmayı başardı, birisini bile es geçmedi.

Aşırı dikkatlerinden olsa gerek..

Sıkıştırma işini geç, ben bayan görünce ne kadar uzaktan geçebilirim diye hesap ediyorum. Kızılay trafiğini alt üst eden zaten bayanlar..

Hepsi Allah'a emanet gidiyorlar..

ben de şimdi sieze bir sürü örnek suanbilirm beylerin yaptığı hataalr dikkatsizlikler vs vs vs bu bayanalrın dikkatsiz olduğunu kanıtlamaz..beyleeri bilmiyorum ama bayanalrın trafikteki beylerden kaçtığı kesin trafikte bile rahat yok yani.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...