Jump to content

Çin'den Katliam Haberi Geldi

xboxhunter16

Recommended Posts

Çin'den bir katliam haberi daha geldi. Çin Yönetimi olaylardan sorumlu tuttuğu 196 Uygur Türk'ünü kurşuna dizdi.

Uygur Türkleri'nin gösterisi ölümle sonuçlandı. Çin polisi sert müdahale etti.. Bin 500 kişi gözaltına alındı. Olayların sorumlusu olanlar da kurşuna dizildi.Kanal D'nin özel haberine göre, 196 Uygur Türk'ü gözlerden uzak bir yerde idam edildi. cenazelerinin ise ailelerine teslime edilip edilmediği belli değil.

Geçen ay bir fabrikada Çinlilerle Uygur Türkleri arasında çıkan kavganın ateşlediği olaylar sokağa taştı. Uygur Türkleri kavgada ölenlerle ilgi soruşturma açılmasını talep etti. Ama Çin hükümeti olayı örtbas etmek isteyince, Urumçi karıştı.Günler süren olaylar sonrasında Çin yönetimi Urumçi'ye asker takviye etti.Urumçi'de ev ev baskınlar yapıldı, Uygur Türkleri gözaltına alındı. Çin hükümeti oluyların sorumlularının idam edileceğini açıkladı.

Ve o kararını önceki gün uyguladı..

Tam 196 Uygur Türk'ü kurşuna dizildi.Uygur Türkleri'nin nerede idam edildiği bilinmiyor. Cenazelerinin ailelerine verilip verilmediği de belli değil. Bilinmeyen sadece o değil. 600'den fazla kişiden de haber alınamıyor.Çin yönetimi olayları kanlı şekilde bastırdı, tam 196 Uygur Türkü'nü de idam etti.. Adeta dünyaya meydan okudu.

91102_0.jpg

91100_0.jpg

91096_0.jpg

91093_0.jpg

nedir bu arkadaşlar nedir bu şerefsizlik biz aynı şeyi yapsak ( KESİNLİKLE YAPMAYIZ ) bütün ülkeler savaş açar bize valla içim ağlıyor bunları gördükçe

çin lilere LANET OLSUN!

kendilerini çok birşey zannediyorlar.birinin onlara ağızlarının paylarını vermesi lazım

Saygılarımla,

vistaarda.

kim verecek agızlarının paylarını onları turklere kıskırtan gene turkum dıye gezen yonetıcıler degılmı banlanmıcamı bılıyım ben ıyı bıseler derdım de gecenlerde vıdeo ızledım beton tugla ıle turkmen ın kafasına vura vura oldurdu tugla kırılınca kafasında bıraktı sonra Allah baslarına tas yagdırsın ınsallah onların Allah belasını versın hıcbı sucu olmayan afrıkalılar gıbı olsunlar ınsallah :@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

işte butun olaylar bununla baslamadı mı pekı :@

Please register to see this content.

sebeb bu Petrol

belki bilmiyosunuz ama Turkmen Kardeşlerimizin yasadıgı yer cın ın bır ılı olarak gorulmekte ve ulkenın %85 lık petrolu o bolgeden cıkmakta

Sövsem ayıp olurmu acaba.....

??????????????????????????????????????????

vallaha dedıgım gıbı gecen hafta vıdeo ızledım ben kopurdum dumduz sovdum beddualar falan vallaha cuma da aklıma geldı dua da ettım ne kadar gene dıyorum Allah Türkmen kardeşlerimizi korusun yarabbim

Zaten onlarda yeterince insan var. Deyim yerindeyse bir hayvan insandan daha kıymetli. Böyle birşeyi dünyada tek ülke yapabilir bu Çin. Şaşırmamak lazım.Allah herkesin yardımcısı olsun.

Arkadaşlar bu videoya bakın 3 dk sürüyor video bitene kadar beddua edin allahın izniyle cezalarını bulurlar

işte benım fıttırdıgım cıdeo buydu arkadaslar allah bın belalarını versın ınsallah ama neden dıger mesajımı sıldıler :@ haklıyım orda herneyse forumun basını belaya sokmaya gerek yok

silahı savası terörü sevmem ama bunların yaptıkları gerçek bir cezayı hakediyor.Ceza Allah'tan Sabretmek Bizden

yaw abı sabret dıyosun ıyı guzel dıyosun da 1000 ınsan olmus herkez sabretmıs ne sabırı yaw sabredecek bıse yok ortalıkta ınsanlar oluyo ustelık bunlar kıyamet alametlerı ılk basta muslumanların 3 de 1 i vefat edecek ama yonetıcılerın ellerı kolları da baglı oturup zıkkımlarınıyolar

Türk kanı akmaya devam edecek. Şunu bilin ki Türk Dünyasındaki en güçlü ve belirleyici ülke biziz. Eğer biz onlara sahip çıkmazsak, Türk kanı Doğu Türkistan'da, Karabağ'da, Kuzey Irak'ta, Çeçenistan'da ve daha birçok yerde akmaya devam edecek. Önce Türkiye'yi yönetenler Türk olsun, bütün sorunlar çözülmeye başlar...

Arkadaşlar bu videoya bakın 3 dk sürüyor video bitene kadar beddua edin allahın izniyle cezalarını bulurlar

ne kadarda acı bi durum bunlarım ölümleri bu yaptıklarından daha beter olur bunu allah bilirde ama zalimin zülmü yanına kar kalmaz bunun çok örneklerini gördük

ve kıyamet alametlerinden bazı şeyler duydum ne kadar dogru bılmıom ama ahir zamanda yecücle mecüc cıkacak ufak boylu şeyler fılan tüm dünya ile savaşacak teknolojiside baya iyi olacak

adamlarda zaten karın tokluguna calısıyorlar hapishanelerde 50 mılyon kişi gece gündüz calıstırılıyor bedavadan düşünün bi kıtlık olsa insan her yere saldırır.....

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...