Jump to content

Windows Xp Sade Logon Ekranı

Recommended Posts

sanırım bu win 7 nin editlenmiş olanı

tam olarak bende bilmiyorum dıger actıgım konuda farkettım ve cok hosuma gıttı sadelıgı falan ama gırıste welcome sıfre kısmında password falan yazıyodu bıraz degısıklık yapıp buraya actım

işte diger konu daha fazlası var ancak cogu ıngılızce zamanla tek tek turkcelestırıp atmayı dusunuyorum

teşekkürler bunu editleyip nasıl cd ye koyarım

editlemek için reshacker yada restorator kullanabılırsın ancak dırek cd ye atmak ıstersen dosyayı hazırladım rar dakı dosyayı I386 nın ıcersıne at tamamdır

Please register to see this content.

editledikten sonra atmak ıstıyorsan bos bır klasor ac ve ıcıne edıtlemesı bıtmıs halıyle ısmını degıstırmeden ıcıne at ve baslat -> calıstır -> notepad de ıcıne de alttakı satırı yapıstır ve kaydet de logon dosyasını attıgın klasoru hedef goster ve adına da "kabla.cmd" yaz ve sonra da calıstır komut dosyasını ortaya cıkan dosyayı I386 ya at

for %%U in (*.exe) DO (

makecab %%U

)

tamamdır kolay gelsın :D

yalnız benim yaptığım katılımsız xp de logonui isminde dosya yok

logonui.ex_ adında bir dosya yok mu :s o dosya logon ekranının dıregı aslı babası :D o olmadan logon ekranı olmazkı bıdaha arattır benım dedıgım adda

varmış pardon olucak inşallah

zaten olmasa heralde basıt ekran kullanırdın ve boyle bır ekranın varlıgından bıle haberdar olmazdın xD

bu arada ekran 1024*768 ama her ekran boyutuna uygun sekılde calısıyo sanırım deneyen arkadaslar lutfen buraya yazsın

dostum kullanıcı degıstır dedıgımde kapat dugmesının yanındakı ok çaılmıyor.(belkı işlevi yoktur) sol alttakı kullanıcı seceneklerı (ekran klavyesı falan) çalışmıyor. bir de program acıksa eger ingilizce yazıyor . 3 programs running gıbı ama sadelıgı cok guzel olmus

• 2 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...