Jump to content

Vista Cok Geç Acılıyor

giba

Recommended Posts

toshiba l300 1a3 marka notebook var vista home premiyom yüklü biostan sonraki yükleme ekranı biter bitmez vista amblemi cıkıyor daha sonra lütfen bekleyin yazısı cıkıyor ve 2.5 dk sürüyor o yazının geçmesi pc daha yeni format attım hiç bir virüs programı ve ceşitli programlar yüklemedim

:) eminim ilk aldıgımdada aynıydı sildim xp kurdum sonra sildim vista kurdum hızlandı dün çöktü bugun yeni format attım simdide ilk aldıgım haline döndü

şişmiştir. temiz bir format at, baştan kur. çöpünü filan temizle.. geri yukleme noktalarını sil. ccleaner ile temizliğini yap. içinde defrag programı olan bootable bir cd ile sitemin bulundugu sürücüyü defrag yap. sonra acronis ya da ghost ile imajını al.

:) eminim ilk aldıgımdada aynıydı sildim xp kurdum sonra sildim vista kurdum hızlandı dün çöktü bugun yeni format attım simdide ilk aldıgım haline döndü

Arkadaşım bende Toshiba A300D kullanıyorum alalı 4 ay felan oldu senin sorunun aynısını bende yaşıyorum nerdeyse 3-4 dakka '' Lütfen Bekleyiniz '' yazısını bekliyorum bende ne yaptıysam olmadı çözümünü bilen arkadaşlar wrsa şimdiden teşşekürler....

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...