Jump to content

Tnctr`nin Çöp Kutusu :)

134679852

Recommended Posts

• Replies 62
  • Created
  • Last Reply
  • Administrator
o bölümün adı bence geridönüşüm kutusu olarak değiştirilmeli ...

Bir çok forumda bu bölümün ismi Trash Can'dır. Yani çöp kutusu.

Geri dönüşümü nasıl oluyor ki postların? Eski postlardan yeni mesaj mı yapıyoruz?

Bir çok forumda bu bölümün ismi Trash Can'dır. Yani çöp kutusu.

Geri dönüşümü nasıl oluyor ki postların? Eski postlardan yeni mesaj mı yapıyoruz?

çöpe tasınan konular bile bazen benim işime yaramıstı onun için öle dedim enterprise administrator ..

• Administrator
çöpe tasınan konular bile bazen benim işime yaramıstı onun için öle dedim enterprise administrator ..

Ama ismi çöp kutusu olunca ordan bakmadın. Çöpten alan çöp köpeğidir hesabı?

Valla süper konuymuş be okurken gözümden yaş geldi :) süper yorumlar. Bence de bu konu çöpte sabitlensin . Her gün uğrar bi süre muhabbet ederiz ailece. Birbirimize çaya da gideriz. :):D:D:D

Az önce çöp kutusunun yararını bir kez daha farkettim, daha önce bir konuya yazılım linki vermiştim , konunun ana linkleri öldüğü için konu çöpe gitmişti, az önce ssl rapidshare den indirilen dosyaların miktarına bakıyordum , bu konudaki linkten indirilmiş bugün öğlen :) gerçekten çok yararlı bir bölüm çöp kutusu

Nasıl yani

Bir konu; sadece ana mesajdaki değil, bütün alt mesajlardaki linkler de ölmüşse çöpe taşınır. Mesajlardan birindeki linkler çalışıyosa o ayrılır diğerleri gider en azından. Dediğiniz iletinin adresini verirmisiniz. Bi kontrol edelim yanlışlıkla çöpe gitmiş ise düzeltelim.

Burada.. Benim iletim, konu çöp kutusuna taşınmıştır mesajının bir üstünde.

CentilBoy--> Ana konudaki linklerin ölmesinden değil, arama yapmadan varolan bir konuda yeni başlık açmaktan yani kural ihlalinden gitmiş çöpe anlaşılan. Bi yanlışlık yok yani. Konu kapandı.

tiest2

Arkadaşımız demiş, Geri Dönüşüm Kutusu olsun diye her forumda Çöp Kutusu denir ama mesela Çöpe Taşınan Linkleri yenileyip moderator'e bildirip linkleri ekleyince konu tekrar açılmış olur yani Geri Dönüşümlü olur. Bencede bu olabilir.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...