Jump to content

Window7 Iso Dosyası Nasıl Yaratılır ...

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar; ben windows 7'yi indirdim fakat dvdye iso dosyası olarak yazdırmak istediğimde bana hata mesajı veriyor.hatamesaj.jpg

ben bu konuda ne yapabilirim nasıl yazdırmam gerekli ?

bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden teşekkürler

Ben nero7 kullanıyorum ayrıca yazdırmak istediğim windows7 iso dosyası değil.verdiğiniz rapiddeki programı indirdim fakat bendeki windows7 iso dosyası olmadığı için onunlada yazdıramadım.onu ben kendim iso dosyasına çevirebilirmiyim acaba?

benim anlamadığım olay bu iso olarak iner sizde nasıl iso olarak gelmedi çünkü eğer değişik birşey yapıldı ise yazarlardı ama öyle birşey yok siz bütün partları indirdiğinize eminmisiniz ultra iso ile iso yapabilirsiniz ama çalışıcağını ümit ediyorum inşallah .

benim anlamadığım olay bu iso olarak iner sizde nasıl iso olarak gelmedi çünkü eğer değişik birşey yapıldı ise yazarlardı ama öyle birşey yok siz bütün partları indirdiğinize eminmisiniz ultra iso ile iso yapabilirsiniz ama çalışıcağını ümit ediyorum inşallah .

ewet bütün partları indirdim fakat içerisinden iso dosyası olarak çıkmadı.bahsettiğiniz ultra iso'yuda buldum fakat o da sadece cd olarak tasarlıyor ve ben hala dvd olarak yapamadım :D

yardımlarınızdan dolayı teşekkürler (umarım bu işi bugün hallederim :) )

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...