Jump to content

Ati Ekran Kartlarında Daha Iyi Performans Mümkünmü

platinum

Recommended Posts

ati sapphire hd 2600 pro ekran kartım var bilgisayarcı driver yüklerken yani normal driver yükledikten sonra bana göstermek için silkroad oyununu açtı oyuna ilk girişte takılmalar oluyordu daha sonra başka birşey yükledi daha sonra oyuna tekrar girdi bu sefer takılma hiç olmadı program ekle kaldırda ati avivo codecs var sizce bunun kurulması ekran kartı performansını arttırırmı? resmi ekliyorum bakıp yorum yaparsanız memnun olurum

bide amd processor driver var islemcinin sürücüsü de mi oluyo? anakart cdsinden mi kurabilirim bu driveri?

bu pcyi bilgisayarcı kurmuştu ve çalışmasından çok memnunum cafede kullanıyorum şimdi kendim kurmak istiyorum aynı performansı yakalamak istiyorum

katılımsız bi xp buldum

71729432bp6.jpg

yazılımsal cözümler genelde performansı etkilemez avivo codec b enim bildğim kadarı ile ki bende ati kullanıcısyım avivo yani ati vidyo input output tan vidyo cözme ve tekrar codekleme yani kısaca rıpleme işleminde kolaylık ve hiz sağlıyor.. oyunlarla ilgisi oldugunu sanmam

ekran kartının performansını

iyi soğutulup sogutulmadıgı

güç kaynagının sistemi besleyip besleyemedi

dogru driverlerin yüklü olması (ki atinin sitesinden indirdi isen secerek dogru driverdir)

ayrıca 2600 pro dx10 desteklidir ama cok performanslı bir kart dil cok sey bekeleme

8600 Gt hatta GTS den asası bence oyunlar için yeterli dil.hoş silkroada yeterli bir kart da crysis ve gelcek lost planet di galiba adı neyse o oyun için yeterli dil.

birde amd kullanıyorsan amd için dual core optimizer kurmaz isen oyunlar asırı hizlanır (ki dual core ise yüklemen lazım) perfıormans anlamında dil misan nfs de araba pat hip hizli gider sen sanki sardırılmıs vidyo izliyor gibi olursun. ki bu da adamı deli ediyor.

atinin driverları maalesef bu sekilde bi oyunda yüksek performans alırken digerinden beklenmedik sonuc alabiliosun stabilite sorununu çözemediler ama tavsiyem driver olarak omega driver kullanabilirsin sahsen kendim kullanıyorum ve suan için memnunum

http://www.omegadrivers.net/ati_winxp.php[/CODE]

atinin driverları maalesef bu sekilde bi oyunda yüksek performans alırken digerinden beklenmedik sonuc alabiliosun stabilite sorununu çözemediler ama tavsiyem driver olarak omega driver kullanabilirsin sahsen kendim kullanıyorum ve suan için memnunum

http://www.omegadrivers.net/ati_winxp.php[/CODE]

ya kafam karıştı bu linktekiler bütün ati ekran kartları içinmi her modele uyar mı?

yazılımsal cözümler genelde performansı etkilemez avivo codec b enim bildğim kadarı ile ki bende ati kullanıcısyım avivo yani ati vidyo input output tan vidyo cözme ve tekrar codekleme yani kısaca rıpleme işleminde kolaylık ve hiz sağlıyor.. oyunlarla ilgisi oldugunu sanmam

ekran kartının performansını

iyi soğutulup sogutulmadıgı

güç kaynagının sistemi besleyip besleyemedi

dogru driverlerin yüklü olması (ki atinin sitesinden indirdi isen secerek dogru driverdir)

ayrıca 2600 pro dx10 desteklidir ama cok performanslı bir kart dil cok sey bekeleme

8600 Gt hatta GTS den asası bence oyunlar için yeterli dil.hoş silkroada yeterli bir kart da crysis ve gelcek lost planet di galiba adı neyse o oyun için yeterli dil.

birde amd kullanıyorsan amd için dual core optimizer kurmaz isen oyunlar asırı hizlanır (ki dual core ise yüklemen lazım) perfıormans anlamında dil misan nfs de araba pat hip hizli gider sen sanki sardırılmıs vidyo izliyor gibi olursun. ki bu da adamı deli ediyor.

cevabın için teşekkürler core2 duo işlemcilerim 1 gb ram var peki sizce ne kurmuş olabilir ekran kartını bu kadar hızlandıracak bi de dual core optimizeri nerden kurarım resimde görülen amd procesor driver dediğiniz optimizer mi oluyor bunu amd nin sitesinden mi yükleyip kurucam yoksa pc ile gelen driver cdlerinde varmıdır?

dostum aradığın amd işlemci için driver i şu siteden indirebilirsin(daha doğrusu ati ve amd ile ilgili bir çok şeyi indirebilirsin)

Please register to see this content.

ilginize teşekkürler

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...